آنتونی قبل از انتقال 85 میلیون پوندی (100 میلیون یورویی) خود از آژاکس به منچستریونایتد، پزشکی خود را تکمیل کرد.

یونایتد با آژاکس برای انتقال مورد انتظار روز دوشنبه، مشروط به مجوز بین المللی، به توافق رسید.

شرایط شخصی توافق شده است و انتظار می رود به زودی اعلام رسمی شود.

بعید است که این مهاجم برای بازی پنجشنبه لیگ برتر یونایتد مقابل لسترسیتی در دسترس باشد زیرا ویزا و مجوز کار در حال انجام است و باید قبل از ظهر چهارشنبه تکمیل شود تا او در ترکیب قرار گیرد.

انتقال آنتونی به یونایتد باعث خواهد شد که آنتونی با اریک تن هاگ، سرمربی سابق آژاکس، که قبلاً مدافع لیساندرو مارتینز را از باشگاه سابق خود به خدمت گرفته است، دوباره متحد شود.

آنتونی در 134 بازی باشگاهی برای آژاکس و سائوپائولو 31 گل و 27 پاس گل و 2 گل و 2 پاس گل در 9 بازی بزرگسالان برای برزیل مادرش به ثبت رسانده است. او دو عنوان اردیویسه و یک مدال طلا در بازی های المپیک تابستانی 2020 کسب کرده است.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

پانل “صبح بخیر نقل و انتقالات” در مورد اینکه آیا قرارداد پیشنهادی 85 میلیون پوندی منچستریونایتد برای جذب آنتونی از آژاکس، ارزش خوبی برای پول دارد یا خیر بحث می کند.

منچستریونایتد روز یکشنبه در اولدترافورد به مصاف آرسنال خواهد رفت اسکای اسپورت، زمانی که آنتونی به خوبی توانست اولین بازی خود را انجام دهد.

چرا آنتونی مرد تن هاگ است

گرافیکی

مطمئنا، ما امیدواریم که او ستاره بعدی آژاکس باشد. جولای 2020 بود و اریک تن هاگ، مدیر وقت آژاکس، در حال معرفی آنتونی، خرید 20 میلیون پوندی جدید باشگاه از سائوپائولو بود.

تن هاگ افزود: “ما در آژاکس همیشه در تلاش برای رسیدن به اوج هستیم.” “بنابراین من انتظار دارم که او تمام تلاش خود را برای رسیدن به آن سطح از انتظارات انجام دهد. بقیه را در آینده خواهیم دید.”

تن هاگ حق داشت که از آنتونی انتظار چیزهای بزرگی داشت – این برزیلی که تنها 19 سال داشت وقتی با انتقالش به آمستردام موافقت کرد، به سرعت خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی آژاکس معرفی کرد – اما حتی او نمی توانست پیش بینی کند که ممکن است روزی او را به منچستریونایتد ببرد. هم.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی را با اسکای اسپورت دنبال کنید

چه کسی این تابستان قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در حرکت خواهد بود ساعت 11 شب اول سپتامبر؟

با آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات در وبلاگ اختصاصی مرکز انتقال ما به روز باشید Sky Sports پلتفرم های دیجیتال همچنین می‌توانید با نکات، نکات و تحلیل‌ها آشنا شوید اخبار اسکای اسپورت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *