این یک شروع الهام بخش برای ناپولی برای فصل بوده است. بین یک پیروزی خارج از خانه در Bentogodi در بازی افتتاحیه و یک مسیر مونزا در خانه، جنوبی ها تاکنون 9 گل بسیار درخشان به ثمر رسانده اند. را پارتنوپی خدمات ستون های قدیمی لورنزو اینسینیه و کالیدو کولیبالی را از دست دادند، با این حال، آنها هنوز یک وینگر چپ ویرانگر و یک مدافع میانی تسلیم ناپذیر با استعداد گلزنی دارند. اما جدای از تاثیر خیره کننده خریدهای تابستانی خوویچا کوارتسلیا و کیم مین جائه، لوچیانو اسپالتی، سرمربی تیم موفق شده است غبار از استانیسلاو لوبوتکا، که در نهایت تبدیل به یکی از مهره های اصلی در ترکیب اصلی شده است را از بین ببرد.

شروع ضعیف

این هافبک کوچک از ژانویه 2020 در باشگاه حضور داشته است، اما اخیراً شروع به نمایش نوع عملکردی کرد که باعث شد آتزوری در وهله اول با او قرارداد امضا کنند.

در طول دوران ناامیدکننده کارلو آنچلوتی در ناپولی، سرمربی افسانه ای به شکلی نامشخص با ترکیب 4-4-2 بازی کرد، بنابراین او و کادرش به این نتیجه رسیدند که به تعداد زیادی هافبک مرکزی در ترکیب نیاز ندارند. بنابراین هنگامی که جنارو گتوزو پس از اخراج مربی قدیمی خود هدایت این تیم را بر عهده گرفت، مدیران خط میانی او را با دو خرید زمستانی تقویت کردند.

با وجود اینکه لوبوتکا به دلیل حضور چشمگیرش در سلتاویگو، معتبرتر بود، اما انتظار می رفت که دیگو دمی اخلاق کاری خوب او را به ارمغان آورد. مال رینو به نفع خود، در حالی که اسلواکی به یک نیمکت نشین سقوط کرد. شاید او موفق شد در خلال فیلم‌های کوتاه کوتاه خود، اجمالی از استعدادها را به نمایش بگذارد، اما این استعدادها بسیار اندک است.

بارقه امید

پس از جدایی گتوزو، ناپولی در تابستان 2021 اسپالتی با تجربه بسیار را به عنوان جانشین خود منصوب کرد، که بارقه‌ای از امید را برای لوبوتکای مبارز که در آن زمان به دنبال خروج بود، نشان داد.

تقریباً بلافاصله، سرمربی توسکانی ویژگی های برجسته هافبک را مشاهده کرد. شاید او فلاش هایی از کلودیو پیزارو مورد علاقه قدیمی خود را در ملی پوش اسلواکی دید – هافبک کوتاه قد دیگری که توانایی خیره کننده ای در بالا نگه داشتن توپ در وسط پارک و هدایت بازی به جلو داشت.

با این وجود، لوبوتکا تا حدودی وضعیت خود را به عنوان یک فکر بعدی در ناپولی با وجود بهبود جایگاهش در ترتیب نوک زدن حفظ کرد. به هر حال، سرمربی سابق اینتر و رم همچنان ترجیح می داد در دابل پیوت به خدمات آندره زامبو آنگویسا و فابیان رویز تکیه کند.

اما با توجه به اینکه دومی اکنون ظاهراً در آستانه تکمیل انتقال به پاریسن ژرمن است، این می تواند زمان لوبوتکا در آفتاب باشد.

فصل جدید، شروعی تازه

ما تنها دو دور به کمپین جدید رسیده‌ایم و نتیجه‌گیری در این مرحله نابهنگام فصل، نادرست است. با این حال، همه نشانه‌های اولیه به یک کمپین هیجان‌انگیز در استادیوم دیگو مارادونا اشاره می‌کنند، با لوبوتکا به عنوان یک نیرومند در وسط پارک برای اسپالتی.

مرد سابق سلتاویگو پس از دو نمایش افسانه ای که به قیمت از دست دادن ورونا و مونزا بدبخت تمام شد، همه ما را شگفت زده کرد. بر خلاف جیالوبلو، او میزبان را با یک گل انفرادی متحیر کرد. در مواجهه با تازه واردان سری آ، او بازی را برای تیم دیکته کرد پارتنوپی و یک پاس گل برای کوارتسلیا رام نشدنی ارائه کرد.

با اضافه شدن تانگوی اندومبله به ترکیب، اسپالتی ممکن است وسوسه شود تا آخر هفته آینده خرید جدید خود را به خدمت بگیرد. اما در این مرحله، قربانی کردن لوبوتکا به نفع هر بازیکن دیگری اشتباه بزرگی است.

در سن 27 سالگی و با قراردادی که تا سال 2025 اعتبار دارد، اکنون این زمان مناسب برای شروع ساخت خط هافبک در کنار ستاره سابق آژاکس زیر 21 سال است، که مشخصاً اقامت کوتاه او در آکادمی معروف آمستردام به هدر نرفت. مهارت های شگفت انگیز او با توپ در پایش نشان می دهد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *