سیمون کایر، مدافع میانی میلان در اولین بازی رقابتی خود مقابل ساسولو به میدان رفت روسونری از سال گذشته پس از آسیب دیدگی زانو در دیدار مقابل جنوا در دسامبر 2021. این بازیکن دانمارکی 80 دقیقه در ورزشگاه ماپی در زمین حضور داشت و بعد از او درخواست کرد که از تخت خارج شود.

صحبت کردن با DAZN (از طریق میلان نیوز) پس از رویارویی با بن بست، او نشان داد که بازگشت به مسیرهای بازی چه حسی داشت، همراه با بازتابی از عملکرد میلان.

270 روز زمان زیادی است، کار زیاد، فداکاری های زیادی است و من بسیار خوشحالم که برگشتم و دستم را دادم. حالم خوبه ولی بگم از 24 سالگی این حس رو نداشتم مدیریت کردن خودت سخت تره ولی تو همه قسمت های بازی حس خیلی خوبی داشتم. من خواستم بیرون بیایم تا خطری نداشته باشم.»

او همچنین از کراوات در مقابل نوروردی.

“بدیهی است که ما باید برنده می شدیم. ما بهتر از آنها کار کردیم اما جای تعجب است که ساسولو اینگونه بازی کرد و همه پشت توپ بودند و از یک امتیاز خوشحال بودند. در یک سوم پایانی چیزی کم داشتیم و باید روی آن کار کنیم.”

در نهایت، کایر اعتراف کرد که میلان جای پیشرفت دارد.

ما سخت کار کردیم تا از عمق بازیکنانی که در اختیار داریم استفاده کنیم. ما هنوز باید بازی را بخوانیم و آن را بهتر مدیریت کنیم. خیلی خوب دفاع کردند. ما باید همان گرسنگی و همان نگرش سال گذشته را داشته باشیم.»

این روسونری در اولین فصل با اینتر روبرو شوید دربی دلا مدونینا.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *