رم عازم اسرائیل شده است، جایی که آنها به مصاف تاتنهام خواهند رفت و چند نفر را به دلیل مصدومیت و دلایل مربوط به بازار نقل و انتقالات پشت سر گذاشتند و به صحبت ها درباره برخی جدایی ها دامن زد. برجسته ترین آنها جردن ورتوت، کارلس پرز و الدور شومورودوف بودند. در عوض آمادو دیوارا، گونزالو ویلار و جاستین کلایورت به وضوح بخشی از پروژه نیستند.

مطابق با La Gazzetta dello Sport، هافبک فرانسوی و وینگر با مشکلات جسمانی جزئی دست و پنجه نرم می کنند. آنها برای جلوگیری از خطرات بازی نمی کنند زیرا ممکن است به زودی بروند. دومی با اضافه شدن احتمالی جورجینیو واینالدوم کنار گذاشته خواهد شد. او پیشنهاداتی از مارسی و لیل گرفته است. او همچنین به یوونتوس لینک شده است، اگر پل پوگبا بیش از حد انتظار از دست بدهد. این بازیکن اسپانیایی به دنبال انتقال قرضی به سلتاویگو است، اما این باشگاه انتقال دائمی را ترجیح می دهد.

شگفت‌انگیزترین کاهش مربوط به شوموردوف بود که یک سال پیش با 17.5 میلیون یورو قرارداد امضا کرد و انتظارات را برآورده نکرد. نماینده او چند روز پیش اعلام کرد.

او در حال حاضر بازیکن رم است، بقیه فقط حدس و گمان هستند. هر چند من تغییرات را رد نمی کنم.»

کریستین ولپاتو و فیلیپو تریپی جوان نیز این سفر را از دست خواهند داد. آنها بخشی از بسته برای Davide Frattesi هستند، اما چنین مذاکراتی عقب مانده است. اگر به ساسولو نپیوندند به صورت قرضی به میدان خواهند رفت.

برداشت ما در مورد خروج احتمالی رم

را جالوروسی نوسانات بزرگی انجام داده‌اند، و همه آنها به بیرون نرسیده‌اند. Veretout در نیمه دوم فصل گذشته خیلی خوب نبود، اما او به راحتی می توانست در طرحی که برای او مناسب تر است، بازگردد. در عوض، شومورودوف به خصوص برای سنش بیش از حد دستمزد می گرفت.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.