آلخاندرو گارناچو – یک ستاره در حال ساخت؟

الخاندرو گارناچو منچستریونایتد در سمت راست دوم پس از گلزنی مقابل رئال سوسیداد جشن گرفت.
تصویر:
الخاندرو گارناچو پس از به ثمر رساندن اولین گل بزرگسالان خود برای منچستریونایتد جشن گرفت

نمی دانم واقعی است یا خواب می بینم.

این واکنش الخاندرو گارناچو 18 ساله پس از اولین بازی کامل خود در منچستریونایتد در هفته گذشته مقابل شریف تیراسپول بود.

این نوجوان زمانی که در اواخر بازی 3-0 در اولدترافورد تعویض شد، مورد تشویق ایستاده اکثر افراد حاضر در اولدترافورد قرار گرفت. هفت روز بعد، هواداران یونایتد که برای تماشای دیدار تیمشان با رئال سوسیداد سفر کردند، پنهان کردن هیجان خود سخت‌تر خواهند شد.

اگرچه گل پیروزی گارناچو در سن سباستین برای یونایتد برای قهرمانی در گروه لیگ اروپا کافی نبود، اما این جوان آرژانتینی در دومین شروع خود در بزرگسالی عملکرد امیدوارکننده دیگری داشت – در مقابل حریفان بسیار بهتر.

کنترل ماهرانه و پایان خوب او در دقیقه 17 کیفیت او را در یک سوم پایانی نشان داد، در حالی که اعتماد به مالکیت توپ، تمایل به رانندگی به سمت حریفان و مهارت های غیرقابل پیش بینی او به یونایتد ابعاد متفاوتی در آینده داد.

تن هاگ در مورد گارناچو که اکنون جوان ترین گلزن غیرانگلیسی باشگاه در رقابت های اروپایی است، گفت: “من واقعا خوشحالم و امیدوارم او بتواند به این روند ادامه دهد.”

او ممکن است یک استعداد خام باشد، اما نشانه های اولیه نشان می دهد که او پتانسیل تبدیل شدن به یک وینگر در سطح جهانی را دارد. تحت هدایت تن هاگ، این نتیجه یک احتمال متمایز است.
دن سانسوم

ویرا تحت تاثیر قرار می دهد اما تومیاسو به مشکلات مصدومیت اضافه می کند

تاکهیرو تومیاسو در اواخر بازی پس از ضربه زدن به آرسنال تعویض شد
تصویر:
تاکهیرو تومیاسو در اواخر بازی پس از ضربه زدن به آرسنال تعویض شد

تاکهیرو تومیاسو با ناراحتی پیراهنش را بالای سرش کشید. این مدافع کناری ژاپنی در یک بازی بی‌سابقه در بازی مقابل زوریخ، دیروقت جایگزین آرسنال شده بود، اما مدت زیادی در زمین دوام نیاورد و سدریک سوارس به دلیل آسیب دیدگی عضلانی جایگزین او شد و به نگرانی‌های فزاینده‌ای که اکنون سرمربی میکل آرتتا با آن مواجه است، می‌افزاید.

آرسنال در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و در لیگ اروپا به صدر جدول باقی مانده است، اما تیم او اکنون در حال افزایش است. در بسیاری از بخش‌های ابتدایی فصل، بازیکن اسپانیایی یک ترکیب اصلی داشته است که تقریباً می‌توانستید آن را از حافظه بخوانید، اما با انجام هفت تغییر قبل از دربی مهم لندن در روز یکشنبه، او دوباره زخمی‌های راه رفتن را برای چلسی جمع‌آوری می‌کند.

بازگشت بوکایو ساکا برای یک بازی کوتاه در نیمه دوم به همان اندازه که لازم بود مورد استقبال قرار گرفت، با توجه به اینکه آرسنال چگونه زحمت کشید و نتوانست زوریخ را به رختخواب بگذارد. گل تیرنی چیز زیبایی بود و ارزش پیروزی در هر مسابقه ای را داشت و این اجتناب از دو بازی اضافی در پلی آف است که آرتتا را بیشتر خوشحال می کند.

فابیو ویرا در دوره ابتدایی تحت تأثیر قرار گرفت و مسلماً باید به برتری آرسنال اضافه می کرد، با سه شوت او که xG پیشرو در بازی 0.35 بود. او همچنین سه پاس کلیدی را انجام داد و پنج ضربه را در محوطه جریمه زوریخ داشت.

فابیو ویرا از فیدان آلیتی زوریخ جهش کرد
تصویر:
فابیو ویرا از فیدان آلیتی از زوریخ عبور کرد

از نظر دفاعی او سه بار توپ را به دست آورد که یک بار در یک سوم نهایی بود. این بازیکن پرتغالی امشب در 8 تلاش توپچی ها حضور داشت (4 شوت، 4 موقعیت ایجاد شده). این نمایشی تماماً اکشن بود که به آرتتا امیدوار می‌شود که پس از از سرگیری فصل پس از جام جهانی، عمق آن برای رقابت در چندین جبهه وجود دارد.
بن گراندز

شب ویژه آکادمی وستهام

پنجشنبه شب در بخارست به معنای واقعی کلمه چیزی برای بازی برای وستهام و FCSB وجود نداشت.

چکش ها از اول اطمینان داشتند، در حالی که میزبان نمی توانست بهتر از آخرین انجام دهد.

اما حضور دیوید مویس از دو بازیگر نوجوان، دیوین موباما و الیور اسکارلز، زندگی بسیار مورد نیاز را به بازی تزریق کرد.

سرخوشی خالص روی صورت موباما 18 ساله زمانی که ضربه سر منحرفش به پشت دروازه برخورد کرد، نشان داد که گلزنی او برای باشگاه دوران نوجوانی اش چقدر ارزش دارد. حتی اگر یوفا بعداً آن را حذف کرد و آن را به عنوان یک گل به خودی اعلام کرد.

مهاجمی که در هشت سالگی به عنوان یک مدافع چپ به باشگاه پیوست، در تاثیرگذاری تنها نبود.

اسکارلز 16 ساله نیز با عملکرد خود در دفاع چپ برجسته بود و تقریباً موباما را برای گلی که واقعاً در شرق لندن ایجاد می شد، آماده کرد.

او میل سیری ناپذیری برای کار برای تیم داشت و دارای پای چپ بدی بود. اسکارلز یک تهدید دائمی در پست دفاع چپ بود و یک سبیل از گلزنی خود فاصله داشت.

با 5 بازیکن تعویضی که به میدان آمد، وستهام 9 فارغ التحصیل آکادمی در مقابل FCSB داشت. آینده برای چکش ها روشن به نظر می رسد.
زینی بوسول

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

پس از ناکامی در پیروزی در بازی های متوالی، میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، از واکنش تیمش راضی است، زیرا توپچی ها از آن زمان تاکنون ناتینگهام فارست و زوریخ را شکست داده و در صدر گروه خود در لیگ اروپا قرار گرفته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.