د. سپتامبر 20th, 2021


گل های بافتیمبی گومیس و سالم الدوسری ، هر دو قهرمان تیم الهلال در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2019 ، برای باشگاه سعودی تعیین کننده بود ، تیمی که در پنج دوره از هشت دوره گذشته این رقابت ها به مرحله یک چهارم نهایی رسیده است.

شکست استقلال به قهرمانی خود برای کسب اولین قهرمانی باشگاه های آسیایی از سال 1991 پایان داد.

استقلال اولین تلاش پر معنی بازی را روی دروازه داشت که سیاوش یزدانی ضربه ایستگاهی آزاد امیرحسین حسین زاده را در دقیقه 16 با ضربه سر به بیرون زد ، در حالی که یک ضربه توپ بلند ارسلان مطهری ، عبدالله آل مایوف را مجبور به مهار کمی کرد.

با وجود کاپیتان وریا غفوری در قلب خلاق چند موقعیت ، استقلال در نیم ساعت ابتدایی شش ضربه به سمت دروازه الهلال به ثمر رساند ، اما با وجود همه وعده های خود ، تیم فرهاد مجیدی با یک خطای ساده واگذار نشد. مستقیماً به هدف آغازین بازی

به نظر می رسد که محمد حسین مرادمند در قطع پاس ماتئوس پریرا در موقعیت بدی قرار داشت و در بدترین لحظه ممکن لغزش کرد و به گومیس اجازه داد تا با کنار گذاشتن یک لوب ماهر که به حسین حسینی دروازه بان استقلال فرصت کمی داد ، شهرت خود را به عنوان یکی از ترسناک ترین بازیکنان آسیا جلب کند.

یک گل خوب به رغم افتتاحیه چالش برانگیز 45 دقیقه ای ، الهلال از تعطیلات نیمه وقت مشتاق شد تا برتری خود را حفظ کند ، در حالی که سالم الدوسری با یک پاس موسای مارگا چنگ زد تا حسینی را مجبور کند تا در عرض چند دقیقه یک مهار وسیع را مهار کند. راه اندازی مجدد

READ  حسین وفایی به مسابقات قهرمانی انگلستان اسنوکر 2020 دور 2 - اخبار ورزشی

استقلال نتوانست به این هشدار توجه کند ، با پاس دیگری از مارگا که لحظاتی بعد الدوثری کنترل نشده را روی دروازه فرستاد و ملی پوش عربستان سعودی توپ را از فاصله نزدیک دور کرد و در دقیقه 56 نتیجه را 2-0 کرد.

مجیدی در تلاش برای تغییر وضعیت ، تعدادی تعویض انجام داد ، اما یک بازی عالی المیوف باعث شد آرمان رمضانی ، بازیکن جایگزین مانع از شروع بازیابی احتمالی استقلال شود و الهلال به راحتی مراحل بعدی را برای حرکت به سمت جلو مشاهده کرد. یک چهارم نهایی.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *