چهارشنبه شب یوونتوس در دومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان بنفیکا بود. را بیانکونری برای بردی که آنها را در جدول امتیازات قرار دهد ناامید بودند و شب آنها با گلی زودهنگام آرکادیوش میلیک با یک گل مثبت آغاز شد. متأسفانه برای ایتالیایی‌ها، سرعت آن‌ها با پیشرفت مسابقه کاهش یافت و به عقاب‌ها اجازه داد تا به لطف ضربه نقطه‌ای ژائو ماریو و برنده دیوید نرس، بازگشتی داشته باشند و امیدهای اروپایی‌شان به یک نخ آویزان شود. بنابراین در اینجا رده بندی بازیکنان ما برای دیدار استادیوم آلیانز بین یوونتوس و بنفیکا است.

یوونتوس (3-5-2)

ماتیا پرین – 7

دروازه بان سابق جنوا یکی از معدود بازیکنان یوونتوس است که می تواند با سر بالا زمین را ترک کند. نتوانست کار زیادی روی پنالتی ماریو انجام دهد و رافا سیلوا را قبل از گل دوم بنفیکا رد کرد. با یک رشته سیو از نتیجه شرم آورتر جلوگیری کرد.

گلیسون برمر – 5.5

کیسه ای ترکیبی برای مدافع سرسخت برزیلی. چندین مداخله کلیدی انجام داد، اما گاهی گمشده به نظر می رسید. زمانی که خود را تک به تک با دروازه بان دید، یک فرصت آسان برای مساوی کردن را از دست داد.

لئوناردو بونوچی – 6.5

کاپیتان ممکن است یکی از مقصران گل دوم باشد، اما باز هم تعداد زیادی بلوک و مهارهای مهم را انجام داد تا تیمش را تا جایی که ممکن است در مسابقه نگه دارد. در پایان به وضوح خسته بود.

دانیلو – 5

مرد سابق پورتو شب خود را با حفظ نرس مثبت آغاز کرد، اما در نیمه دوم کاملاً کنترل خود را از دست داد و به هموطنش اجازه داد تا شورش کند.

خوان کوادرادو – 4.5

یک شب ناامیدکننده دیگر برای کلمبیایی که مشخصاً به مدتی استراحت نیاز دارد تا نفسی تازه کند. فرصت های تلف شده با دویدن های بی نتیجه و تصمیم های نادرست.

وستون مک کنی – 5.5

این آمریکایی همه چیز خود را در زمین برای اهداف تیم به کار می گیرد، اما متأسفانه، این نباید برای داشتن یک نقطه شروع در یوونتوس کافی باشد. رفتن او جای تامل دارد.

لئاندرو پاردس – 6.5

در حالی که این دقیقاً بهترین نمایش او نبود، اما این بازیکن آرژانتینی یکی از بهترین ها در یک گروه ناامید کننده بود. با یک ضربه ایستگاهی عالی برای میلیک پاس گل داد، توپ را در تمام زمین تعقیب کرد و حتی گاهی اوقات مدافعان را پوشش داد.

فابیو میرتی – 5.5

به اعتبار او، این نوجوان قبل از زدن ضربه نقطه ای، گردش مناسبی داشت. حتی در آن زمان، او توسط بقیه هم تیمی هایش به حال خودش رها شد و بدشانس بود که پای راموس را بگیرد.

فیلیپ کوستیچ – 5

وینگر صربستانی در ابتدای مسابقه الهام گرفته به نظر می رسید و اختلاف بانوی پیر را تقریباً دو برابر کرد. با این حال، زمانی که یوونتوس بیش از همه به او نیاز داشت، محو شد و در دوره دوم هیچ جایی دیده نشد.

آرکادیوش میلیک – 6.5

لهستانی از جایی که یکشنبه شب مقابل سالرنیتانا را ترک کرد بلند شد. در حالی که این بار دروازه او ایستاده بود، هم تیمی هایش نتوانستند برتری را حفظ کنند. در نیمه دوم ولاخودیموس را با یک شوت گستاخانه دیگر تهدید کرد.

دوسان ولاوویچ – 4.5

مرد سابق فیورنتینا از بهترین ساعات خود لذت نمی برد. او به سختی توانست توپ را بو بکشد و در تمام مدت برخورد، چهره ای ناامید را از بین برد. با استفاده از بدنش یک گل به ثمر رساند، اما با یک تماس دقیق آفساید رد شد.

تعویضی های یوونتوس

ماتیا دی شیلیو – 5.5

فول بک زمانی که برای اولین بار در جناح چپ معرفی شد عملکرد خوبی داشت، اما تعویض او به سمت راست نتیجه معکوس داشت زیرا او برای کنار آمدن با ژوائو ماریو تلاش می کرد.

آنخل دی ماریا – 5.5

آرژانتینی فرصت طلایی را برای گرفتن گل تساوی هدر داد و بدیهی است که از بهترین فرم بدنی خود فاصله داشت. هنوز برخی از درخشش های گاه به گاه استعداد را نشان می دهد.

مویز کین – 5.5

خروج وحشتناکی از سوی جوان ایتالیایی که تقریباً با انحراف توپ از روی پای سیلوا، گل تساوی را تحریک کرد.

نیکولو فاجیولی – 5

این هافبک هیچ تاثیری بر روی مسابقه نداشت و به سختی در حین حضورش دیده شد.

بنفیکا (4-2-3-1)

اودیسیاس ولاکودیموس – 6

عجیب است که آن طور که متولی یونانی در آلیانز انتظار داشت، دقیقاً یک شب پر حادثه نبود. نتوانست روی ضربه سر میلیک کار کمی انجام دهد، اما روی شوت انحرافی میلیک مهار خوبی داشت.

الکساندر باه – 6

بازیکن دانمارکی شروع سختی در این مسابقه داشت و برای یک چالش روی میرتی یک کارت زرد دریافت کرد. اما او در نیمه دوم قوی تر شد و تهدید کوستیچ را باطل کرد.

نیکلاس اوتامندی – 7.5

یک نمایش بسیار زیبا از کاپیتان بنفیکا، که تقریباً در هر توپ موفق شد ولاوویچ را شکست دهد. با وجود سن نسبتاً بالا، سرعت او هرگز پایین نیامد.

آنتونیو سیلوا – 7

این نوجوان پرتغالی در 18 سالگی در مسیر درستی قرار دارد تا تبدیل به حس برتر دفاعی بعدی در اروپا شود. در هنگام برخورد با مهاجمان یوونتوس، بلوغ فراتر از سن خود را نشان داد.

الکس گریمالدو – 6

حقیقت را باید گفت، انتظارات بیشتری از محصول جوانان بارسلونا وجود داشت که اخیراً با انتقال به تورین مرتبط شده است. آنطور که انتظار می رفت به جلو پرتاب نکرد، اما به خوبی توانست کوادرادو را مهار کند و از هم تیمی هایش در عقب حمایت کند.

فلورنتینو لوئیس – 6.5

این بازیکن 23 ساله نمایش سخاوتمندانه ای ارائه داد و هرگز از کثیف شدن با تکل های خود ترسی نداشت. او به خاطر تلاش هایش یک رزرو به دست آورد، اما به بنفیکا کمک کرد تا در نبرد در وسط پارک پیروز شود.

انزو فرناندز – 6.5

شروع کندی از سوی هافبک آرژانتینی بود، اما او در نهایت خط هافبک را در اختیار داشت. با یک حرکت عالی، گل دوم بنفیکا را تحریک کرد.

دیوید نرس ​​- 7

پس از اینکه در ابتدا برای عبور از دنیلو تلاش کرد، مرد سابق آژاکس از نشانگر خود فرار کرد و روی ریباند ضربه زد و نام خود را در برگه امتیازات ثبت کرد. مدافع یوونتوس پس از شکست در دوئل مجبور شد او را از پیراهن خود پایین بکشد.

رافا سیلوا – 7

مهاجم دوم ممکن است با استعدادترین و خطرناک ترین بازیکن باشگاه مستقر در لیسبون باشد. در گل دوم شرکت کرد و تقریباً یک گل از راه دور به ثمر رساند.

ژائو ماریو – 6

بازیکن سابق اینتر قبل از تبدیل ضربه نقطه ای به سختی دیده شد. عملکرد او در نیمه دوم بهتر شد، اما برمر در چندین موقعیت از او بهتر بود.

گونکالو راموس – 7

این مهاجم جوان اگرچه گلزنی نکرد اما نقش مهمی در قهرمانی تیمش داشت. قبل از اینکه برنده را با حرکت هوشمندانه خود درون محوطه جریمه یوونتوس به ثمر رساند، پنالتی را به تساوی کشاند.

تعویض های بنفیکا

فردریک اورسنس – N/A

Chiquinho – N/A

پتر موسی – ن/ع

دیوگو گونکالس –

جولیان دراکسلر –

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *