د. سپتامبر 20th, 2021


مرحله طولانی گروهی کوپا آمریکا سرانجام به پایان رسید زیرا هر 10 تیم چهار مسابقه خود را انجام داده اند. در حالی که همه تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی از قبل شناخته شده بودند ، مسابقات مرحله بعدی بعد از دو بازی نهایی در گروه A تنظیم می شود آرژانتین بولیوی را با نتیجه 4-1 تخریب کرد تا بدون شکست باقی بماند ، در حالی که اروگوئه یک عملکرد خوب در شکست پاراگوئه. در اینجا باید بدانید که درباره عملکرد روز دوشنبه چه چیزهایی باید بدانید و آنچه در مرحله بعدی انتظار می رود.

مسابقات مرحله یک چهارم نهایی اکنون تنظیم شده است

با تنظیم میدان ، یک طرف با سه مدعی و یک تیم خوب دزدکی اکوادور پر شده است ، در حالی که برزیل راهی روشن تا فینال دارد. در اینجا مسابقات مرحله یک چهارم نهایی است.

همه زمانها شرقی

جمعه 2 جولای
پرو و ​​پاراگوئه ، ساعت 5 عصر
برزیل و شیلی ، ساعت 8 شب

شنبه 3 جولای
اروگوئه و کلمبیا ، ساعت 6 عصر
آرژانتین و اکوادور ، ساعت 9 شب

آرژانتین … یک مدعی واقعی؟

ببینید ، این تیم آرژانتین بازیکنان با کیفیتی روی کاغذ داشت ، اما این یک تیم ملی است که سالهاست تیز به نظر نمی رسد. اما تاکنون در کوپا آمریکا همه چیز برای لیونل اسکالونی کاملاً مثبت به نظر می رسد. تیم بدون شکست است و در حمله خوب ژله می زند و آنها فقط ممکن است بتوانند در این مورد دوندگی کنند.

با تزریق بازیکنان جوان به تیم ، همراه با پیشکسوتانی که پیشگام هستند ، آرژانتینی ها برای فینال و به طور بالقوه به مصاف برزیل می روند.

READ  ویمبلدون 2021: سرنا ویلیامز به دلیل آسیب دیدگی مچ پا مجبور به عقب نشینی در دور اول شد

در مقابل بولیوی ، آرژانتین انتظار داشت که با برتری 3 بر صفر در نیمه اول با برتری 2 بر صفر لیونل مسی ، از جمله این تراشه جذاب ، به برتری بزرگ برسد.

اکنون نگاه نکنید ، اما آیا این می تواند سالی باشد که خشکسالی غنائم آنها پایان یابد؟

اروگوئه برای جلوگیری از برزیل به پیروزی بسیار مورد نیاز دست می یابد

از نظر تیم اسکار تابارز خیلی قانع کننده نبوده است ، اما پیروزی یک بر صفر روز دوشنبه مقابل پاراگوئه نقاط مثبتی داشت. جدا از اجتناب از برزیل در مرحله یک چهارم نهایی ، آنها همچنین در مجموع 18 شوت بهترین مسابقه خود را از نظر خلق موقعیت ایجاد کردند. مطمئناً ، آنها برای پیروزی به یک ضربه پنالتی احتیاج داشتند ، اما اعتماد به نفس تیم در حال افزایش است.

استراحت لوئیز سوارز از روی نیمکت استراحت ، خط دفاعی اجازه نداد که حتی یک ضربه به دروازه وارد شود و آنها 244 دقیقه بدون دریافت گل به میدان رفته اند. مثل همیشه ، آنها را حساب نکنید.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *