د. ژوئن 14th, 2021


Portland Thorns پس از شکست دادن Gotham FC در ضربات پنالتی قهرمان 2021 NWSL Challenge Cup است. کریستین سینکلیر و کاپیتان گاتهام ، کریستین سینکلر و کارلی لوید ، کاپیتان تیم تورن ، در مقررات گلزنی کردند ، قبل از اینکه تیم ها از دور مسابقه تصمیم بگیرند.

پورتلند با گلزنی زودهنگام لحظه بازی را تعیین كرد زیرا تورن ها در میانه میدان برای باز شدن بازی تسلط داشتند. سینکلر پس از بازی روی LLoyd در میانه میدان و زدن یک ضربه از راه دور در دقیقه 8 به گل رسید تا برتری زودهنگام پورتلند باشد.

در حالی که Gotham FC در توزیع ناموفق بود و در نیمه اول نتوانست در یک سوم پایانی فضای معناداری پیدا کند ، پورتلند به حملات و فشارهای خود مقابل دروازه ادامه داد اما موفق به یافتن گل دوم نشد که ممکن بود مسابقه را به گل تبدیل کند.

دو تیم با برتری باریک 1-0 و نیمه اول پورتلند و گاتهام با صفر کراس بازی باز و 2 شوت در مجموع وارد نیمه شدند. باشگاه تقسیم شرق برای شروع نیمه دوم یک تعویض انجام داد و استل جانسون را به جای جینا لواندوفسکی به میدان آورد.

گاتهام بیشتر به دلیل عملکرد قدرتمند دروازه بان دی دی هاراچیچ در بازی باقی ماند و هرچه مسابقه از ساعت گذشته گذشت ، لوید با ضربه سر یک مدافع Thorns و هم تیمی USWNT بکی ساوربرون گل تساوی را برای گاتام به ثمر رساند.

در طول نیم ساعت پایانی ، هر دو طرف یک مسابقه کاملاً آزاد را انجام دادند زیرا تعویض های بیشتری انجام شد و هر یک از تیم ها یک گل برنده را دنبال کردند که در نهایت هرگز به ثمر نرسید. قوانین چالش کاپ به این معنی بود که این مسابقه از مقررات به ضربات پنالتی درست می شود تا برنده مشخص شود.

READ  طارمی ، آزمون خط حمله قدرتمند ایرانی: AFC - اخبار ورزشی

هر تیم چهار تلاش را از دست داد ، یک مورد را از دست داد و مستقیماً به سمت مرگ ناگهانی پیش رفت. پنالتی قهرمانی را مورگان ویور ، مهاجم سال دوم تورنز ، به ثمر رساند.

رتبه بندی بازیکنان

بیایید نگاهی به برخی از اجراهای فردی در زمین بیندازیم. امتیازات در مقیاس 1 تا 10 است ، با 1 کارت قرمز زود هنگام ارسال می شود و 10 با یک هت تریک.

سیمون چارلی ، FC Portland Thorns: چارلی فعال در خط مقدم و در سومین مرحله آخر مدام فشار می آورد و برای تیمش به خط پایان می رسید زیرا خارها دائماً در فضاهای خطرناک حضور داشتند. رتبه بندی: 7

لیندزی هوران ، FC Portland Thorns: در یک سوم میانی زمین های زیادی را پوشانده و با ایجاد ضربه و ضربات ایستگاهی دروازه باشگاه را به زور به نمایش می گذارد. رتبه بندی: 7

Kelli Hubly ، FC Portland Thorns: در طول مسابقات یک رقابت چالش کاپ چشمگیر داشت و یک بار دیگر به جای امیلی منگس آسیب دیده شروع را آغاز کرد. توزیع قوی همراه با موقعیت دفاعی او. رتبه بندی: 7

کارلی لوید ، گاتهام FC: پیشکسوت با بازی های بزرگ بزرگ غریبه نیست. اگرچه او روی دروازه اول خطایی انجام داد ، اما سرعت بازی را برای تیمش با گل تساوی در ادامه بازی تغییر داد. رتبه بندی: 6

جینا لواندوفسکی ، گاتهام FC: این مدافع باسابقه روز سختی را در دفتر کار خود سپری کرد ، در نیمه اول برای جلوگیری از حمله پورتلند تلاش کرد ، یک زرد را گرفت و شریک مدافع میانی خود مندی فریمن را به فضای اضافی اختصاص داد. رتبه بندی: 4

به جلو نگاه کن

فصل منظم NWSL در تاریخ 15 مه آغاز می شود. Portland Thorns FC فصل عادی خود را در 16 مه مقابل Chicago Red Stars آغاز می کند. مسابقات NWSL را می توان در مشاهده کرد پارامونت +، شبکه ورزشی CBS و CBS.

READ  برنامه لیگ قهرمانان یوفا ، امتیازات ، نتایج: منچسترسیتی تا فینال

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *