اکشن از ویندزور و لینگفیلد در دوشنبه رقابتی انجام می‌شود، قبل از اینکه چشم‌ها به رویال آسکوت، مستقیم در Sky Sports Racing تبدیل شود.

سری اسپرینت در ویندزور باز می گردد (6:40)، با قول قبلی کایرن گورم بازگشت برای تیم کوین فیلیپارت دی فوی.

او در سن دو سالگی برنده گروه سه بود، اما از آن زمان تاکنون با مشکل مواجه شده است. با این حال، او یک سوم خوبی را در Ascot در یک دوره گرمای کلاس 2 به پایان رساند و به قیمت 105000 گینه در فروش Horses In Training فروخته شد.

این کودک چهار ساله نیز اولین بازی پیروزمندانه خود را در این مکان انجام داد، اما با مخالفت های سختی روبرو شد اسد – سوار شده توسط هالی دویل – که مجموعه ای از تلاش های شایسته را جمع آوری کرده است.

در بازکن (5:40)، رادوکانو، که یک بار امید رویال اسکوت بود، در سومین بار درخواست راد میلمن، با سیلوستر دی سوزا در زین، تلاش خواهد کرد تا از علامت خود خارج شود.

فرار بزرگ از جلسه بزرگ؟

مسابقه بعد از ظهر از لینگفیلد، با گودولفین انجام می شود جلسه بزرگ عمل تیتر در @attheraces را در هندیکپ توییتر دنبال کنید (3:30).

این بازیکن پنج ساله در چلمزفورد در آخرین بازی خود یک گام بزرگ به جلو برداشت، اگرچه این مسابقه عمیق‌تر به نظر می‌رسد، چهار نفر از این رشته‌ها در طول مسیر و مسافت پیروز شده‌اند.

یکی دیگر از رقبای جالب این است ایونی از لباس برنده دربی سر مایکل استوت، که در اولین بازی پیروز شد و از آن زمان در یک رویداد خوب در هایدوک سوم شد – او می تواند در اولین حضور معلول فلکسمن استبلز در این درجه توقف کند.

طوطیف برای هت تریک می رود

در مسابقه بعدی طوطیف – که 14 شروع خود را گرفت تا اولین پیروزی خود را به دست آورد – پیشنهاد هت تریک در مسابقات را دارد هندیکپ مسابقه ای رویال اسکات در اسکای اسپورت (4:00).

ژلدینگ تمرین شده توسط پاتریک چامینگز در وزنه ها بالا رفته است اما همچنان باید خوب پیش برود، اگرچه او بازی هایی مانند کسوف شاهنشاهی، که می تواند پس از یک عمل ژلینگ در اولین بازی با معلولیت بهبود یابد.

سوفی زالو دفیلداده یکی دیگر از حریفان جالب است که اولین شروع خود را در لینگفیلد پس از اینکه آخرین بار در ولورهمپتون دوم شد، شروع کرد.

هر مسابقه از ویندزور و لینگفیلد را به صورت زنده در Sky Sports Racing (Sky 415 | Virgin 535) در دوشنبه، 13 ژوئن تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.