پیست زیبای ساحلی برایتون روز سه‌شنبه میزبان یک کارت هفت مسابقه‌ای شلوغ است که شامل یک جفت جستجوگر دو نفره از تیم تونی کارول است.

4.05 برایتون – ملکه سرابی به صحنه موفقیت بازگشت

پس از 11 شروع ناموفق، ملکه سرابی در نهایت سه هفته پیش با یک سواری خوب توسط شاگرد قهرمان، مارکو گیانی، برچسب اولیه خود را در طول دوره و مسافت شکست.

فیلی چهار ساله برای آن پیروزی 3 پوند از نظر معلولیت افزایش یافته است و به او شانس زیادی برای پیگیری در مسابقات می دهد. نکات رایگان روزانه در attheraces.com معلولیت شاگرد (4.05) با رزرو Rhys Clutterbuck برای اولین بار.

گام های مربی شینا وست خانم حیله گر بازگشت به سفر برای سومین شروع در سه هفته. این کودک چهار ساله سابق که توسط میک شانون آموزش دیده بود، در 17 مه بیش از یک مایل در برایتون فاصله گرفت و هفت روز پیش در همان مسیر و مسافت ناامید شد.

جانباز 10 ساله چتان آخرین بار بعد از Sly Madam سوم شد و دوندگی بدون برد خود را به 19 رساند، اما این دونده آموزش دیده کارول همچنان به یک نمره بالقوه قابل اجرا سقوط می کند.

2.00 برایتون – جوانان در مقابل تجربه به عنوان Doc Sportello به دنبال Quickfire double است

یکی دیگر از اعضای کارول که در جستجوی دونده سریع به برایتون است، دونده کهنه کار است دکتر اسپورتلو، که میدان را برای دانلود The At The Races App Handicap (2.00).

زمانی که این بازیکن 10 ساله رتبه 104 را کسب کرد، زمانی که هفت روز پیش به 6 فرلنگ رسید، به مسیرهای پیروزی بازگشت و علیرغم افزایش 4 پوندی، منتخب سه نفر در این مسابقه به نظر می رسد.

در حالی که او 61 شروع حرفه ای چشمگیر داشته است، رقیب اصلی بازار جکمایستر رودی قابل توجه است که به عنوان یک کودک سه ساله با تنها شش حضور در زمین مسابقه تا به امروز.

بهترین این تلاش‌ها در ماه گذشته در هنگام تعقیب برنده چشمگیر آرچی واتسون Blaast به اینجا آمد.

نیل کالان سواری بر روی ژل دیوید ایوانز را حفظ می کند و علامت بدون تغییر آنها را به خوبی در ترکیب قرار می دهد.

مربی تونی کارول
تصویر:
تونی کارول، مربی، 10 دونده را روز سه شنبه به برایتون می فرستد

3.30 برایتون – Turner برای ساختن فرم چشمگیر دوره

مربی بیل ترنر در برایتون در فرم خوبی بوده است و با دو نفر از سه دونده خود در شروع امسال تا اینجای کار پیروز شده است.

او سه‌شنبه دو نفر دیگر از جمله دوشیزه سه ساله را به ساسکس می‌فرستد میان بر در هندیکپ Sky Sports Racing Sky 415 (3.30).

این شخصیت با هر یک از هفت شروع او تا کنون بهبود یافته است و زمانی که ماه گذشته در ناتینگهام بیش از یک مایل در ناتینگهام دومین برنده باهوش بیلی مک گاری بود، بهترین عملکرد حرفه ای را ایجاد کرد.

برایان اورورک دلهوسی در حالی که آخرین بار با یک تلاش خوب در رده سوم پشت سر کاپیتان کین در Bath، چشم ها را به خود جلب می کند.

کارتهای مسابقه سه شنبه I آخرین شانس Sky Bet

هر مسابقه از برایتون را به صورت زنده فقط در Sky Sports Racing (Sky 415 | Virgin 535) در روز سه‌شنبه، 7 ژوئن تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.