ویلیام هاگاس امروز بعدازظهر به صورت زنده در Sky Sports Racing به ملکه پیشنهاد می دهد تا یک هدیه پس از پلاتینیوم به شکل یک برنده یارموث با Clear Day به ملکه بدهد.

این کودک سه ساله در حال ژل زدن صف می کشد دانلود The QuinnBet App Handicap (3:50)، پس از غیبت 209 روزه در سطح معقولی اولین بازی خود را با معلولیت انجام داد.

او در اولین بازی خود یک سوم خوب پس از الدار الداروف در رویال اسکات بود، و اگرچه ممکن است هرگز به اوج نرسد، باید آنقدر خوب باشد که در این سطح متوسط ​​تر رقابت کند.

مجری ثابت آلن کینگ پارادیاس در کنار راجر واریان حریف محکمی به نظر می رسد بندر استرالیا، که برای هر دویدن پیشرفت کرده و آخرین بار در ناتینگهام دوم شد.

دویل سوار بر The City's Phantom (کلاه قرمز) در یارموث
تصویر:
یارموث تیتر یک اقدام مسابقه اسکای اسپورت در روز پنجشنبه است

هنری و هری با گرمای تله رقابت می کنند

در کوین بلیک را در معلولیت attheraces.com بخوانید (2:50)، برندگان آخرین بار هنری پنجم و هری اسکاندیناوی درگیری برای مربیان آنتونی کارسون و لوئیز آلن در چیزی که به نظر می رسد یک ماجرای تلخ است.

همچنین در مسابقه، کودکان چهار ساله تینچو و فرد خرس، که آخرین بار دوم شد، مخالفت شدیدی را ارائه کرد.

کینگ که بین آنها دو مسابقه قرار می گیرد، یک دونده خیالی دیگر هم دارد سریع به جلو، چه کسی باید رئیس شرط بندی در 3:20، با لیام کنیری که بعد از دومین بار در پیست ماه گذشته سوار شد.

محتمل ترین خطر می تواند باشد دفرلا اولین حضور معلول خود را در سفر برای دیوید منویزیه و چیزمور فام انجام می دهد.

نمای کلی جایگاه پیست اسب دوانی اوتوکستر
تصویر:
پیست اسب دوانی اوتوکستر

سه برنده آخرین بار در هندیکپ داغ

Uttoxeter میزبان اکشن پرش عصر، با کلاس 4 داغ در ساعت است 8:05 (اتاق های درمان با مانع معلولیت) شامل سه برنده آخرین بار از جمله مارتین کیلی دوک لاکلی که ماه گذشته در ساوت ول پیروز شد.

کایران برک نماد روح و سیمون ارل ابرهای نادر همچنین در آخرین شروع خود پیروز شدند، با وزنه‌برداری قبلی.

هر مسابقه را از اوتوکستر و یارموث، فقط به صورت زنده در Sky Sports Racing (Sky 415 | Virgin 535) در پنجشنبه، 9 ژوئن تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.