چستر تیتر یک بعدازظهر شلوغ شنبه در Sky Sports Racing است که دارای یک جفت معلولیت کاملاً باز است، قبل از اینکه تمرکز به نیویورک و قهرمان دربی کنتاکی بازگشته شود.

3.20 چستر – ویژگی نقص رقابتی سرهای خروجی

مربی منظم ویلیام هاگاس روز شنبه فقط یک دونده را به چستر می فرستد اما به نظر می رسد نماینده او شانس برتری در مسابقات دارد. مکان های اضافی هر روز در هندیکپ Betway (3.20).

Thunder Legend در سه شروع به‌عنوان یک کودک دو ساله، زمانی که توسط هوگو پالمر تمرین می‌کرد، به شکل خوب خود در سه شروع به خود می‌بالید.

هاگاس در اولین شروع این فصل او را به یک هندیکپ رقابتی آسکوت در طول هفت فرلنگ رساند و یک سوم کامل را به پایان رساند، قبل از اینکه آخرین بار در هایدوک همان جایگاه را در بیش از یک مایل پر کند.

نمره 84 قابل اجرا به نظر می رسد، اگرچه او با 13 رقیب به رهبری برنده دوره و مسافت روبرو است. خروجی و برنده چستر دوگانه آموزش دیده محلی اژدهای رومی برای پالمر

3.55 Chester – Spirit Mixer به دنبال چهار تایمر در گرمای ارزشمند است

اندرو بالدینگ میکسر روح به سرعت از طریق رتبه های معلول ماندن افزایش یافته است و برای هندیکپ جین بویزلایف ادینبورگ (3.55) در جستجوی یک چهار تایمر و یک دوبل چستر.

این کودک چهار ساله از آزمون استقامت یک مایل و نیم با پیروزی در سالزبری، چلمزفورد و اینجا در سه مسابقه در ماه مه لذت برده است، اما اکنون برای اولین بار به دو مایل می رسد.

یکی از رقیبی که نباید با سفر ماراتن مشکلی داشته باشد، وزن بالای راجر و هری چارلتون است خودداری کنید، که برای اولین بار پس از پایان دادن به زمین در Cesarewitch دوباره ظاهر می شود.

این پسر 9 ساله باید 9 پوند به بقیه میدان بدهد، اما با برتری در سطح لیست دو سال پیش، با اختلاف بالاترین فرم را به جدول می آورد.

بایتهولد از 28 شروع حرفه‌ای خود، 7 مورد از جمله دو جایزه فهرست شده را کسب کرده است
تصویر:
بایتهولد از 28 شروع حرفه‌ای خود، 7 مورد از جمله دو جایزه فهرست شده را کسب کرده است

11.44 بلمونت – قهرمان دربی کنتاکی در گرید یک بلمونت استیک بازمی گردد

مرحله سوم تاج سه گانه ایالات متحده یک روز خوب از عمل را با درجه یک به پایان می رساند Belmont Stakes (23:44) از نیویورک.

ستاره های مسابقه 80/1 برنده دربی کنتاکی را شوکه می کند Rich Strike برای مربی اریک رید، با این جفت که امیدوار بودند ثابت کنند که پیروزی در چرچیل داونز اتفاقی نبود.

جفت تاد پلچر مو دونگال – پنجم در دربی کنتاکی – و کنتاکی اوکس نایب قهرمان لانه رقبای اصلی را در کنار برنده پیتر پن استیکز ببینید ما مردم برای رودولف بریست

ریچ استرایک، جلو سمت راست، با سوار شدن سانی لئون، در صد و چهل و هشتمین دوره دربی کنتاکی پیروز شد.
تصویر:
ریچ استرایک، جلو سمت راست، با سوار شدن سانی لئون، در صد و چهل و هشتمین دوره دربی کنتاکی پیروز شد.

کارتهای مسابقه شنبه I آخرین شانس شرط Sky

هر مسابقه را از Bath، Chester، Hexham، Worcester و Belmont Park به صورت زنده در Sky Sports Racing (Sky 415 | Virgin 535) در روز شنبه، 11 ژوئن تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *