با نراتزوری اینزاگی، سرمربی اینتر که پس از شکست دادن تیم ویکتوریا پلزن چک با نتیجه 4-0 در سن سیرو، جایگاه خود را در دور حذفی تثبیت کرد، در مصاحبه‌ای بعد از بازی ابراز خوشحالی کرد.

لا بنماتا یک مسابقه فوق العاده پر از خلاقیت و شعله ور در زمین بازی کردند تا نتیجه دلخواه خود را از راهیابی به مرحله یک شانزدهم نهایی کنند.

هنریک مخیتاریان، ملی پوش ارمنی، با ضربه سر الساندرو باستونی، مدافع میانی تیمش را به خانه فرستاد تا از بن بست خارج شود.

نیکولو بارلا گل اول را با یک توپ عرضی مورب عالی دنبال کرد تا فدریکو دیمارکو، مدافع ایتالیایی را از عرض خارج کند. این بازیکن 23 ساله آن را به ادین ژکو رساند که از فاصله خالی گلزنی کرد.

در نیمه دوم، مهاجم 36 ساله توپ را در گوشه پایین سمت چپ قرار داد تا یک پرانتز ایجاد کند، در حالی که لائوتارو مارتینز توپ را پس از اولین لمس فوق العاده به سمت او فرستاد تا توپ را در محوطه جریمه پلزن پایین بیاورد.

در نهایت، روملو لوکاکو، ملی‌پوش بلژیکی، پس از بازگشت به زمین پس از مصدومیت، با شلیک یک ضربه زهرآمیز برای به خواب‌بردن بازی، اثر خود را در بازی باقی گذاشت.

با کسب هر سه امتیاز اینتر، آنها در رده دوم گروه C در تورنمنت قرار گرفتند و باعث شدند غول اروپایی بارسلونا در لیگ اروپا غرق شود.

در مصاحبه با ورزش مدیا، منتقل شده توسط Tuttomercatoweb، تاکتیک دان امیلیان پس از رسیدن به چنین نتیجه نامحتملی به احساسات خود اشاره کرد:

روز قرعه کشی ما خیلی خوشحال نبودیم، اما این امید وجود داشت که در این گروه بازی کنیم. امروز فرصتی بود که نباید از دست داد، تیم جمع و جور و محکم بود.

علاوه بر این، اینزاگی درباره عملکرد لوکاکو در سن سیرو نیز صحبت کرد:

من برای او خوشحالم. برای گاگلیاردینی که برگشته خوشحالم، برای کوریا، از دفاعی که گل نخورد. حالا بیایید از کسب سهمیه، که یک رویای کوچک در ماه اوت بود، لذت ببریم، سپس به سمت قهرمانی برویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *