امپولی دارند رسما پائولو زانتی را به عنوان سرمربی جدید خود منصوب کرد. او جانشین اورلیو آندراتزولی در سکان هدایت می شود. در آتزوری تصمیم گرفت که پس از یک فصل از این کهنه سرباز جدا شود، علیرغم اینکه نسبتاً زودهنگام ماندگاری خود را در سری آ برای یک دوره دیگر به دست آورد.

در عوض، گفر جدید با ونزیا سقوط کرد. آنها شروع خوبی داشتند اما به دلیل شکست طولانی مدت تسلیم شدند. او سه روز مانده به پایان مسابقه اخراج شد و آندره آ سونسین هدایت را برعهده گرفت. این بازیکن 40 ساله پیش از این هدایت سودتیرول و آسکولی را در لیگ های پایین بر عهده داشت. او رهبری کرده بود لاگوناری به یک ارتقاء شگفت انگیز در سال 2020/2021.

امپولی اعلام کرد که به زانتی قراردادی دو ساله با فصل سوم اختیاری داده است. پیرو آکاردی، مدیر ارشد، که مورد توجه طرف های دیگر بود، در باشگاه می ماند و قرارداد خود را طولانی کرد. رئیس جمهور فابریزیو کورسی انگیزه این تصمیم را برای عدم حفظ آندراتزولی، که در حال انقضای قرارداد بود، اعلام کرد. Tuttomercatoweb نوشته شده

«این یک انتخاب سخت اما سنجیده بود. نتیجه تجزیه و تحلیل چند ماه اخیر است. علاوه بر برد مقابل ناپولی و آتالانتا، تیم در نیم فصل دوم درخشش و اعتقاد خود را از دست داد. بعدی حتی سخت تر خواهد بود. ما امیدواریم که شور و شوق درست را دوباره زنده کنیم. متاسفیم زیرا تا ابد قدردان اورلیو خواهیم بود که رضایت بزرگی به ما داد. اما ما باید جنبه های احساسی را پشت سر می گذاشتیم. ما با وجود داشتن دروازه بان برتر، سومین دفاع بد لیگ را داشتیم. به علاوه، من به خوبی از چالش اجتناب از سقوط برای دو سال متوالی آگاه هستم.

آندراتزولی پاسخ داد آنسا.

من فقط می‌توانم تصمیم رئیس‌جمهور را تصدیق کنم که نه انتظارات و نه اراده من را نشان می‌دهد. اما فوتبال اینگونه است و من اکنون باید به جلو بروم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *