امپولی و فیورنتینا چند روزی است که در حال مذاکره برای ایجاد یک قرارداد چند نفره هستند، اما هر دو طرف مهره‌ها و شرایط روی میز را تغییر داده‌اند و احتمال آن را غیرممکن می‌کنند. را ویولا کریستین کوآمه را پس از نمایش اولیه‌اش از مذاکره حذف کرده‌اند. ندیم باجرمی نیز به طور قابل توجهی شانس کمتری برای انتقال دارد.

همانطور که در آلفردو پدولا، جیلیاتی یک رویکرد قوی برای فابیانو پاریسی ایجاد کرد. آنها در عوض به الکسا ترزیچ مدافع جوان پیشنهاد دادند. آنها می خواهند فورا ستاره ایتالیایی را به خدمت بگیرند یا حداقل گزینه ای برای ژانویه یا تابستان آینده داشته باشند. دو باشگاه در چنین جبهه ای به توافق نرسیدند.

امپولی و فیورنتینا بر سر ارزش گذاری شیمون زورکوفسکی به توافق رسیده اند که قراردادی دائمی خواهد داشت. اگرچه، مطمئن نیست که اگر چیزها در جای دیگر پیشرفت نکنند، این اتفاق خواهد افتاد. به نظر می رسد باجرمی مصمم به رفتن است. او در دیدار روز چهارشنبه مقابل ورونا هدف تماشاگران میزبان قرار گرفت.

در حالی که مذاکرات با ویولا به آرامی در حال پیشرفت هستند، آتزوری از مارکو پیاکا از یوونتوس استقبال خواهد کرد که آماده انتقال قرضی دیگری با گزینه خرید 5 میلیون یورویی است. کوریره دلو اسپورت رله ها او پس از دوران ناموفق در اندرلخت، جنوا، فیورنتینا و تورینو به دنبال بازگشت به مسیر حرفه ای خود خواهد بود. تیم توسکانی نیز پس از سباستین والوکیویچ از کالیاری قرار دارند تا تیم دفاعی خود را تکمیل کنند.

نظر ما در مورد معاملات بین فیورنتینا و امپولی

شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی بازیکنان خوب داشته باشید، اما باجرامی ممکن است پس از اضافه کردن آنتونین باراک بیش از حد باشد. نگه داشتن کسی که می خواهد بیرون باشد برای او مشکل ساز خواهد بود آتزوری، اگر چه. پاریسی یک چشم انداز عالی است و تضمین او برای آینده کافی است زیرا کریستیانو بیرقی چند فصل خوب را در او سپری کرده است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *