معمای ناپولی بین چماق ها حل نشده باقی مانده است و الکس مرت همچنان در میان است زیرا شایعه انتقال او به اسپزیا به هم خورد. را آکیلوتی در نهایت بارتلومیژ دراگوسکی را از فیورنتینا به عنوان شروع کننده جدید خود به خدمت خواهد گرفت.

همانطور که در SportMediaset، معامله به نتیجه نرسید زیرا در حالی که پارتنوپی آنها آماده بودند تا او را به صورت قرضی بفرستند، در ازای آن ایوان پروودل را به عنوان پشتیبان می خواستند. با این حال این دروازه بان به لاتزیو قول داده و عقب نشینی نخواهد کرد. او قبلاً برای انجام آزمایشات پزشکی به رم رسیده است.

در حالی که مرت می توانست به طور موقت از ناپولی به این تیم ملحق شود آکیلوتی دراگوسکی را به طور کامل به دست خواهد آورد. آنها 2 میلیون یورو به علاوه افزودنی ها و 50 درصد از فروش آینده را به فیورنتینا پرداخت خواهند کرد. توپ گیر لهستانی نیز در کوتاه مدت سوئیچ را نهایی می کند.

در عوض، آتزوری باید یا مقصد جدیدی برای دروازه بان خود پیدا کنند یا او را حفظ کنند، حتی اگر قبل از روز ضرب الاجل یک استارت واضح بیاورند. او قبلا به تورینو و لسترسیتی نیز لینک شده بود. را پارتنوپی همچنان در حال مذاکره با چلسی برای کپا آریزابالاگا است. علاوه بر این، در حالی که کیلور ناواس احتمالاً مستقیماً بخشی از قرارداد فابیان رویز نخواهد بود، دو باشگاه در گفتگوهای اخیر خود درباره او صحبت کرده اند. جانلوکا دی مارتزیو اطلاع می دهد.

نگاه ما به مرت و ناپولی

اسپزیا مقصد عجیبی بود زیرا از نظر پیشرفت شغلی به عقب می رفت. فروش دائمی هر روز معنای بیشتری پیدا می کند. متأسفانه برای ناپولی، موضوع خیلی طولانی شده است. مگر اینکه آنها با سرعت غیرعادی عمل کنند، او در چند بازی اول شروع خواهد کرد و با توجه به شرایط محیطی چالش برانگیز، ممکن است باعث دردسر شود.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *