د. سپتامبر 20th, 2021


شش تیم بلیط خود را به مرحله یک چهارم نهایی یورو 2020 مشت کرده اند و تیم های دیگر در روز سه شنبه به دلیل برجسته شدن انگلیس مقابل آلمان در ومبلی ، به تیم اضافه می شوند. سه شیر با 7 امتیاز در رده نخست گروه D قرار گرفتند و گرچه هنوز موفق به دریافت گل نشده اند اما فقط دو گل نیز به ثمر رسانده اند. آلمان با تساوی دیرهنگام مقابل مجارستان به مقام دوم گروه F دست یافت و یک مسابقه بین دو تیم با استعدادترین قاره را ترتیب داد.

در اینجا نحوه تماشای مسابقه و دانستن موارد زیر آورده شده است:

مشاهده اطلاعات

  • تاریخ: سه شنبه ، 29 ژوئن
  • زمان: 12 شب ET
  • محل: استادیوم ومبلی – لندن ، انگلیس
  • تلویزیون: ESPN و TUDN آمریکا
  • پخش زنده: fuboTV (مجانی امتحان کنید)
  • شانس: انگلیس + 160؛ رسم +225 ؛ آلمان +188 (از طریق William Hill Sportsbook)

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش کنید و دنبال کنید عجب هدفی! پادکست فوتبال CBS روزانه جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

خطوط داستانی

انگلستان: عدم امتیازدهی نگران کننده است ، خصوصاً وقتی در نظر بگیرید که آنها در یک تیم ضعیف اسکاتلند و یک تیم کرواسی بازی کردند که در یک هشتم نهایی باخت 5 گل به اسپانیا. در حالی که استعداد در حمله وجود دارد ، عملکردها بسیار جذاب بوده اند. سه شیر در سه بازی مرحله گروهی خود ، فقط شش شوت به سمت دروازه زده اند. این امر نمی تواند آن را در برابر آلمان بی امان که از شانس خود احساس خوبی خواهد کرد ، کوتاه کند. اگر افرادی مانند فیل فودن و هری کین بهتر بتوانند به ویژه در مناطق کوچک فضا به هم متصل شوند ، انگلستان نتیجه خوبی خواهد گرفت.

READ  انتقال مویزس کایسدو برایتون: آنچه در مورد بازی ساز 19 ساله اکوادوری باید بدانید

آلمان: تیم دیگری که از ثابت بودن دور بوده است ، ما نمایی از توانایی بالقوه 4 بر 2 پرتغال را دیدیم. اما با توجه به مسائل دفاعی ، آیا ما می بینیم که یواخیم لو به عقب برای رسیدن به کمی ثبات ، چهار نفری می رود؟ جوشوا کیمیچ و رابین گوزنس که دوست دارند جلو بیایند ، کشیدن در یک مدافع دیگر شاید کلیدی باشد. پس از تساوی مقابل مجارستان ، برخی تغییرات را برای این تیم انتظار داشته باشید ، به احتمال زیاد لئون گورتزکا شروع بازی های نیمکت نشین خود را بدست آورد.

پیش بینی

انگلیس قدرت خود را آغاز می کند ، اما در پایان عدم خلاقیت در حمله سقوط آنها است زیرا آلمان با یک گل از کیمیچ آن را به دست آورد. انتخاب: آلمان 2 ، انگلیس 1

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *