به نظر می رسد که یک وقفه دو هفته ای از فوتبال باشگاهی برای تیم های سری آ به خوبی کار کرده است زیرا آنها این یکشنبه نمایشی را به نمایش گذاشتند. گلزنی بالا موضوعی رایج امروزی بود، تقریباً در هر بازی گل‌هایی که به ثمر می‌رسند، هیجانی را که این لیگ می‌تواند در روز خود ارائه دهد را به جهان یادآوری می‌کند.

بیایید نگاهی بیندازیم به اتفاقاتی که یکشنبه در سری آ افتاد.

میلینکوویچ-ساویچ در نقش اسپزیا فروتن لاتزیو بازی می کند

لاتزیو با الهام از هافبک ستاره صربستانی سرگئی میلینکوویچ-ساویچ، لاتزیو با نتیجه 4-0 در ورزشگاه المپیکو اسپزیا را شکست داد تا شروع درخشان خود در سری آ را حفظ کند.

شاگردان مائوریتزیو ساری پس از رفتن به تعطیلات بین المللی در پشت سر پیروزی های متوالی در لیگ بدون گل خوردن، از همان جایی که متوقف شدند، ادامه دادند.

عملکرد ضعیف اسپزیا در حمله در پایتخت به این تیم کمک کرد بیانکوسلستی سه بازی متوالی سری A را برای اولین بار در بیش از هفت سال پیروز می کند و به رتبه سوم جدول صعود می کند.

جالب‌تر اینکه، بازگشت امیدوارکننده تنها با پنج گل دریافتی از هشت بازی ابتدایی لیگ برتر، بهترین شروع دفاعی لاتزیو از سال 2001 را نشان می‌دهد.

علیرغم اینکه چیرو ایموبیله تنها سه دقیقه از روی نقطه نقطه گل را از دست داد، تیم ساری در دقیقه 12 با ماتیا زاکانی به برتری رسید.

آلسیو رومانیولی در اواسط نیمه اول بازی را 2-0 برای میزبان به ارمغان آورد تا اینکه میلینکوویچ-ساویچ در نیمه دوم توجه ها را به خود جلب کرد.

این بازیکن 27 ساله ابتدا یک بازی تیمی تماشایی را از فاصله نقطه خالی به پایان رساند تا بازی را در یک ساعت به پایان برساند و سپس توپ را با ضربه ای درجه یک در وقت های تلف شده از جلوی بارتلومیج دراگوسکی بگذراند.

عملکرد چشم نواز میلینکوویچ-ساویچ چهارمین شکست سری آ را در این فصل به اسپزیا تحمیل کرد و پسران لوکا گوتی را در رده های پایین تری قرار داد.

تازه واردان سری آ غنایم را در Via del Mare تقسیم می کنند

لچه و کرمونزه در اولین دیدار خود در سری آ، در حالی که شروع بدون برد میهمان در لیگ برتر ادامه دارد، تساوی 1-1 جذابی را انجام دادند.

با ورود به این مسابقه، مردان ماسیمیلیانو آلوینی امیدوار بودند که در اولین فصل خود در سری آ در قرن بیست و یکم، هفت بازی بی‌نظیر را بدون پیروزی پشت سر بگذارند.

مهاجم کهنه‌کار، دانیل سیوفانی، در دقیقه 19 به دنبال تلاش بی‌وقفه تیم میهمان برای درهم شکستن خط دفاعی لچه، کرمونزه را از روی نقطه نقطه برتری کرد.

اما درست زمانی که لاکرمو فکر کرد که طوفان را پشت سر گذاشته و در نیمه اول برتری بسیار اندکی را به دست آورده است، دیوید اوکرکه پس از بردن یک پنالتی برای تیمش در اوایل نیمه اول، یک پنالتی را از دست داد.

مرد سابق ونزیایی به پشت والنتین ژاندری وارد محوطه جریمه خود شد و به گابریل استرفیزا فرصت طلایی داد تا برابری را در نیمه دوم بازگرداند.

Strefezza که آخرین بار با یک گل هلو لچه را به پیروزی 2-1 در Salernitana اخراج کرد، جلوتر رفت و اشتباه نکرد و برتری Cremonese را از بین برد.

بعد از استراحت همه چیز کرمونز بود. با این حال، علیرغم انجام 9 تلاش روی دروازه، از جمله فرصت تک به تک سیریل دسرز، آنها نتوانستند برتری را دوباره بدست آورند.

در حالی که لچه برتری شکننده دو امتیازی خود را در منطقه سقوط حفظ می کند، لاکرمو پس از کسب تنها سه امتیاز از هشت دور اول سری آ، در منطقه خطرناک گیر کرده است.

اولین‌های سری آ مونزا در فراری شورش می‌کنند

مونزا هفت بازی را در اولین فصل خود در سری A طول کشید تا بتواند پاهای خود را پیدا کند، اما اکنون آنها مانند یک تیم صاحب اختیار به نظر می رسند.

رافائله پالادینو، رئیس جدید ستاد، دوران مدیریتی خود را به پایان رساند، زیرا مردانش در آستانه تعطیلات بین‌المللی، یوونتوس قهرمان ایتالیا را با نتیجه 1-0 شکست دادند.

یک پیروزی روحیه بخش بر بیانکونری یکبار نبود، همانطور که مونزا در بعدازظهر یکشنبه 3-0 سمپدوریا را شکست داد.

چه راهی برای کسب اولین برد خود در مسابقات برتر در زمین های متخاصم وجود دارد؟ همه چیز از آنجا شروع شد که متئو پسینا، بازیکن قرضی آتالانتا در دقیقه 11 دروازه را باز کرد تا تیم میهمان در نیمه اول برتری داشته باشد.

اما در حالی که ممکن است انتظار داشته باشید که اولین بازیکنان سری آ پس از برتری، عقب نشینی کنند، تیم پالادینو تمام حملات را انجام داد، که نتیجه زیادی داشت.

مونزا در نیمه دوم قدرت به دست آورد. جیانلوکا کاپراری ابتدا در دقیقه 67 برتری خود را دو برابر کرد و او با ضربه سر نافرجام عمر کولی را به گل رساند تا سمپدوریا را غرق کند.

پس از اینکه دو نفر از وام دهنده ها سازماندهی کردند بیانکوروسی پیش از این، زمان آن فرا رسیده بود که استفانو سنسی متعلق به اینتر است تا یک بعد از ظهر به یاد ماندنی را برای لباس لمبارد رقم بزند.

هافبک ایتالیایی پس از یک بازی پیچیده در اطراف یک بازی آشفته، یک شوت پایین از لبه محوطه جریمه زد. لا سمپ خط پشتی

در حالی که رنسانس مونزا پس از شروع آهسته لیگ همچنان سرفصل اخبار را به خود اختصاص داده است، سمپدوریا در حالی که انتظار آنها برای اولین برد فصل سری آ ادامه دارد، مانند یک کنار نهر بدون پارو به نظر می رسد.

ساسولو سالرنیتانا را به شمشیر درآورد

ساسولو در ورزشگاه ماپی با نتیجه 5-0 سالرنیتاناتا را شکست داد تا خود را به نیمه بالایی جدول سری آ برساند.

پس از پیروزی دیرهنگام 1-0 مقابل تورینو در آخرین بازی، شاگردان آلسیو دیونیسی برای اولین بار در این فصل پیروز شده اند.

پایان عالی آرماند لورینته از داخل جعبه باعث شد نوروردی در مقابل تنها 12 دقیقه قبل از اینکه آندره آ پینامونتی یک ضربه نقطه ای را به گل تبدیل کرد تا میزبان بالگرد 2-0 نیمه تمام شود.

اما این تازه آغاز کار بود. ساسولو بعد از شروع مجدد از استراحت کردن بر روی گل های خود امتناع کرد، زیرا ضربه کوبنده کریستین تورستودت در موقعیت تک به تک باعث شد تا درست قبل از شروع یک ساعت، برتری آنها به 3-0 برسد.

عبدو هارویی پس از اینکه در دقیقه 76 از فاصله خالی به خانه رفت، تماشاگران ماپی را به پارگی فرستاد و نتیجه را 4-0 کرد.

یانیس آنتیست عملکرد خیره کننده ساسولو را با یک تلاش فرفری لذت بخش از لبه محوطه تا عمق وقت توقف پایان داد.

در حالی که مردان دیونیسی به رده هشتم رسیدند، فرم ضعیف سالرنیتانا در سری آ به پایین ترین سطح خود رسیده است. بدون پیروزی در پنج بازی متوالی لیگ (D3، L2)، آنها به طور پیوسته به منطقه سقوط می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.