در بازی شنبه سری آ هیچ یک از باشگاه‌های برتر ایتالیا فعالیت‌های خود را انجام ندادند، اما همچنان لحظات دراماتیکی را رقم زدند. خوب اگر شما مارکو جیامپائولو هستید، که ممکن است در آستانه از دست دادن شغل خود پس از یک نتیجه وحشتناک دیگر برای سمپدوریا باشید، اینطور نیست.

بیایید نگاهی به تمام اتفاقات امروز سری آ بیندازیم.

تیاگو موتا در حالی که امپولی در حال غرق شدن در بولونیا است، با عصبانیت ترک کرد

امپولی مدعی برد سخت 1-0 در ورزشگاه رناتو دال آرا شد تا اولین بازی تیاگو موتا را در بولونیا خراب کند و خود را به راحتی در میانه جدول هدایت کند.

پس از اخراج سینیشا میهایلوویچ، روسوبلو پیروزی 2-1 خانگی مقابل فیورنتینا را به دست آورد تا خود را برای تصاحب موتا آماده کند، اما روز شنبه باز هم شکست خوردند.

امپولی که به دنبال اولین برد خود در سری آ در دال آرا از دسامبر 2015 بود، در نیمه اول نمایشی سرسختانه به نمایش گذاشت تا از تلاش تیم میزبان برای خروج زودهنگام از بن بست جلوگیری کند.

در نیمه اول دیوانه‌وار، پر از تکل‌های پروازی و چالش‌های خشن، هیچ‌کدام از طرف‌ها نتوانستند در یک سوم جلویی چیز زیادی خلق کنند، با عدم دقت و یک نبرد مهیج در میانه میدان سهم غنائم را در وقت استراحت تضمین می‌کرد.

بولونیا در اوایل نیمه دوم از تله ها خارج شد و اعداد را به جلو هل داد و چندین موقعیت نصفه و نیمه را تنظیم کرد، البته برای لمس نهایی تلاش کرد.

مردان موتا نیز پس از مداخله VAR از پنالتی محروم شدند، که در نهایت نقطه عطفی بود زیرا امپولی نیروهای خود را دوباره جمع‌آوری کرد و به مقابله پرداخت.

شاگردان پائولو زانتی از یک فرصت نادر استفاده کردند، زیرا فیلیپو باندینلی، 15 دقیقه مانده به زمان، هواداران میهمان را با ساده‌ترین ضربه‌ها به جشن و سرور می‌فرستاد.

بولونیا لحظاتی بعد نزدیک بود اوضاع را به حالت اولیه برگرداند، اما ضربه سر مارکو آرناوتوویچ از روی خط خارج شد و هواداران میزبان را ناامید کرد.

اسپتزیا در حالی به پیروزی بازگشت که جامپائولو با اخراج روبرو شد

در تعقیب اولین برد خود در سری آ از هفته افتتاحیه، اسپزیا در ورزشگاه آلبرتو پیکو 2-1 مقابل سمپدوریا شکست خورد و جیامپائولو، سرمربی مهمان را در موقعیتی ناخوشایند قرار داد.

همه چیز برای شاگردان لوکا گوتی خوب به نظر نمی رسید وقتی عبدالحمید صابیری با ضربه ای تماشایی به گوشه بالا سمت راست از راه دور به تیم میهمان برتری داد.

با این حال، اسپزیا تنها یک دقیقه بعد برابری را به دست آورد، زیرا جیسون موریلو در حالی که سعی داشت یک سانتر از روی دروازه را قطع کند، توپ را وارد دروازه خودی کرد.

با وجود تلاش‌های سمپدوریا برای بازپس‌گیری برتری در تلاش ناامیدکننده‌ای برای کسب اولین برد فصل خود در سری آ، امتیاز امتیاز در نیمه باقی ماند.

از بد به بدتر شد برای لا سمپ در دقیقه 72، M’Bala Nzola، مهاجم طلسم، از لبه محوطه شش قدم با شلیک گلوله، بازی را تغییر داد.

سامپدوریا که تنها با دو امتیاز از هفت بازی در منطقه سقوط باقی مانده است، با کار دشواری روبروست تا خود را از شروع وحشتناک سری آ نجات دهد.

این احساس وجود دارد که وقتی سری آ بعد از تعطیلات بین‌المللی به بازی بازگردد، جیامپائولو برای کمک به آنها برای بازگشت به میدان نخواهد بود.

ساسولو با مرگ در تورین برنده آن شد

آگوستین آلوارز یک برنده در آخرین لحظه به ثمر رساند تا ساسولو یک برد باریک 1-0 در خارج از خانه به تورینو در یک اتفاق غیرقابل پیش بینی در ورزشگاه المپیکو دی تورینو به ارمغان بیاورد.

بدون شک کم هیجان‌ترین بازی روز شنبه در زمین خانگی تورینو برگزار شد زیرا هیچ یک از طرفین چیزی درخور توجه برای سرگرم کردن تماشاگران تا ثانیه‌های پایانی نشان ندادند.

پس از شکست 1-0 مقابل اینتر در آخرین بازی، شاگردان ایوان ژوریچ مشتاق بودند تا به مسیرهای پیروزی بازگردند و راه خود را به رقابت های انتخابی اروپا بازگردانند، اما فایده ای نداشتند.

با توجه به اینکه هر دو تیم عمدتاً به سمت بسته نگه داشتن شیت هستند، جای تعجب نیست که هیچ یک از دروازه بانان در بیشتر بازی کار زیادی برای انجام دادن نداشتند.

اما آلوارز در دقیقه 93 با یک سانتر زیبا از روجریو به خانه رفت تا اولین برد خود در لیگ از ماه آگوست را برای ساسولو به ارمغان آورد و آنها را به میانه جدول بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.