کاسپر رود، کارولینا پلیسکووا و سیمونا هالپ نیز در رولان گاروس به دادگاه می روند. بازی از ساعت 10 صبح (BST) در همه زمین‌ها شروع می‌شود مگر اینکه گفته شود

آخرین به روز رسانی: 23/05/22 23:32

دادگاه فیلیپ شاتریه برای مسابقات آزاد فرانسه امسال با ظرفیت کامل خواهد بود

دادگاه فیلیپ شاتریه برای مسابقات آزاد فرانسه امسال با ظرفیت کامل خواهد بود

ترتیب بازی برای روز سوم مسابقات اوپن فرانسه با پائولا بادوسا، استفانوس سیتسیپاس، آرینا سابالنکا، آندری روبلوف و یانیک سینر همه در عمل.

(همه زمین ها از ساعت 10 صبح به وقت محلی شروع می شوند مگر اینکه بازیکنان بریتانیایی به صورت پررنگ ذکر شده باشند)

دادگاه فیلیپ شاتریه

11:00: Alize CORNET (FRA) v Misaki DOI (JPN)

کاسپر روود (NOR)[8] v Jo-Wilfried TSONGA (FRA)

پائولا بادوسا (ESP)[3] v Fiona FERRO (FRA)

نه قبل از ساعت 19:45: لورنزو موزتی (ITA) – استفانوس تسیتسیپاس (GRE)[4]

دادگاه سوزان لنگلن

10:00: Facundo BAGNIS (ARG) – Daniil MEDVEDEV [2]

تیلور تاونسند (ایالات متحده آمریکا) در مقابل کارولین گارسیا (FRA)

هوگو گاستون (فرانسه) مقابل الکس دی میناور (استرالیا)[19]

کلوئه پاکت (FRA) مقابل آرینا سابالنکا [7]

دادگاه سیمون ماتیو

10:00: تسا آندریانجافیتریمو (FRA) مقابل کارولینا پلیسکووا (جمهوری چک)[8]

فرانسیس تیافو (ایالات متحده آمریکا)[24] v Benjamin BONZI (FRA)

سیمونا هالپ (ROU)[19] v Nastasja SCHUNK (GER)

پابلو کارنو بوستا (ESP)[16] v Gilles SIMON (FRA)

دادگاه 14

10:00: لوسیا برنزتی (ITA) – جلنا اوستاپنکو (لاتین)[13]

آندری روبلف [7] v Soonwoo KWON (KOR)

کامیلا جورجی (ITA)[28] v Shuai ZHANG (CHN)

لوکاس پول (FRA) – زدنک کولار (جمهوری چک)

دادگاه 6

10:00: دانیل کالینز (ایالات متحده آمریکا)[9] v Viktoriya TOMOVA (BUL)

آدریان مانارینو (FRA) – فدریکو دلبونیس (ARG)

کلر لیو (ایالات متحده آمریکا) – تامارا زیدانسک (SLO)[24]

جولیو زپیری (ایتا) مقابل هوبرت هورکاچ (پل)[12]

دادگاه 7

10:00: Emil RUUSUVUORI (FIN) – Ugo Humbert (FRA)

جسیکا پگولا (ایالات متحده آمریکا)[11] v Qiang WANG (CHN)

بیورن فراتانجلو (ایالات متحده آمریکا) مقابل جانیک سینر (ایتا)[11]

ربکا سرامکووا (SVK) در مقابل داریا کاساتکینا [20]

دادگاه 10

10:00: Joao SOUSA (POR) – Chun-Hsin TSENG (TPE)

شلبی راجرز (ایالات متحده آمریکا) – ترزا مارتینکووا (جمهوری چک)

روبرتو کاربالز بانا (ESP) – اسکار اوته (جمهوری آلمان)

پانا اودواردی (هون) – فرناندا کونتراس گومز (مگزاس)

دادگاه 11

10:00: ریکارداس برانکیس (LTU) – Laslo DJERE (SRB)

Jiri LEHECA (جمهوری چک) – David GOFFIN (BEL)

ایرینا بارا (ROU) – یولیا پوتینتسوا (KAZ)

مدیسون برنگل (ایالات متحده آمریکا) – میهایلا بوزارنسکو (ROU)

دادگاه 12

10:00: دنیس شاپووالوف (CAN)[14] v Holger RUNE (DEN)

مایار شریف (EGY) – مارتا کوستیوک (UKR)

Oksana SELEKHMETEVA – Kaja JUVAN (SLO)

جیری وسلی (جمهوری چک) – استیو جانسون (ایالات متحده آمریکا)

دادگاه 13

الکساندرا کرونیچ (SRB) – کامیلا راخیمووا

پیتر گویوچیک (جمهوری آلمان) – لورنزو سونگو (ایتا)[32]

آنهلینا کالینینا (UKR) – هایلی باپتیست (ایالات متحده آمریکا)

مارکو چچیناتو (ایتا) – پابلو آندوجار (ESP)

فراموش نکنید که ما را در skysports.com/tennis، حساب توییتر ما دنبال کنید @skysportstennis & Sky Sports – در حال حرکت! اکنون برای دانلود در دسترس است – آیفون و آیپد و اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.