د. ژوئن 14th, 2021


گتی ایماژ

کوکو گاوف ، هیجان 17 ساله تنیس آمریکا ، روز چهارشنبه مسابقه خود را در مسابقات آزاد فرانسه برگزار کرد. باروبورا کرجچیکووا با دانه های بذر 7-6 (6) ، 6-3 در مرحله یک چهارم نهایی بذر ناراحت شد و به مسابقه خود در رولان گاروس پایان داد. گاف از سال 2006 به عنوان جوانترین بازیکن صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات آزاد فرانسه شناخته شد.

Krejcikova مجبور شد تلاش خود را برای بازگشت یک گل 3-0 به بیرون از دروازه Gauff انجام دهد. در بازگشت 41 بازی اشتباه گاف و هفت خطای مضاعف گاف وجود داشت.

گاف در مجموع پنج امتیاز تعیین شده در سرتاسر درب بازی نگه داشت ، اما نتوانست یکی از آنها را تبدیل کند. از طرف دیگر ، کریجسیکووا با در اختیار گرفتن چهار امتیاز آخر تای بریکر توانست ست ابتدایی را از آن خود کند. او با 15 امتیاز متوالی این روند را دنبال کرد و در ست دوم 5-0 برتری داشت.

این پیروزی ناراحت کننده یک پیروزی بزرگ برای کریجسیکووا بود ، که با کاترینا سینجاکووا دو عنوان گرند اسلم در دو ضرب کسب کرده است ، اما هرگز به عنوان رقیب انفرادی از دور چهارم عبور نکرده بود.

“همه ، آنها فقط برچسبی را به من زده اند ،” بله ، شما دوبل بازی می کنید. شما یک متخصص دوبل هستید. ” اما من هرگز فکر نمی کردم که فقط می خواهم یک متخصص دوبلور شوم ، “کرجچیکووا پس از پیروزی خود گفت ، طبق ESPN. “بنابراین من همیشه سخت کار می کردم. فقط می خواستم تک آهنگ بازی کنم. واقعاً ناامید کننده بود که فقط قادر به رسیدن به آنجا نبودم. اما همیشه احساس می کردم … دیر یا زود ، من فقط می خواهم به آنجا بروم. “

READ  برنامه ورزشی 2020: Seahawks و Eagles در فوتبال دوشنبه شب ؛ نگاهی به روز شده در تقویم امسال

کرجچیکووا در حال حاضر در رده 33 جهانی قرار دارد و در 10 مسابقه اخیر خود در مسابقات تک نفره پیروز شده است. وی اکنون در مرحله نیمه نهایی به مصاف شماره 17 ماریا ساکاری می رود.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *