ماسیمیلیانو آلگری در اولین پرس فصل قبل از بازی دوستانه مقابل چیواس گوادالاخارا در لاس وگاس، جاه طلبی های بلند خود را پنهان نکرد.

پاول ندود، نایب رئیس یوونتوس صحبت کرد با اسکای اسپورت جایی که او در مورد وضعیت پیرامون مربی مکس آلگری صحبت کرد. جالب اینجاست که هافبک سابق بیانکونری گفت که هرگز به آلگری شک نشده است.

ما هر کاری انجام می‌دهیم، هم باشگاه، هم مربی و هم بازیکنان، تا به آرامش برسیم و بازی‌های یووه را انجام دهیم که به ما اجازه می‌دهد دور را پشت سر بگذاریم و در لیگ بهبود پیدا کنیم. این هدف ماست.»

مربی هرگز حتی برای یک دقیقه شک نداشته است. جلسات تمرینی بسیار کمی برگزار شده است و به همین دلیل درک وضعیت تیم دشوار است، من مطمئن هستم زیرا دیدم پسران با ظاهر درست از تیم های ملی برگشته اند و ما مقابل بولونیا دیدیم.

پاول ندود درباره مکس آلگری سرمربی یوونتوس.

گزارش ها ادعا می کردند که ندود می خواست قبل از تعطیلات بین المللی اخیر از شر آلگری خلاص شود. آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه، قاطعانه مخالف خروج این بازیکن 55 ساله بود.

یوونتوس پس از بازگشت از تعطیلات بین المللی، هر دو بازی خود را برده است. پیروزی مقابل بولونیا در آخر هفته پیش از پیروزی آنها در لیگ قهرمانان اروپا در چهارشنبه شب مقابل ماکابی هیفا دنبال شد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *