پس از یک اشتباه وحشتناک در برابر بولونیا در فصل گذشته که به معنای واقعی کلمه به او هدیه داد اسکودتو قهرمانی به میلان در حالی که تنها چند بازی تا پایان باقی مانده بود، یونوت رادو مجبور شد از اینتر دور شود. او در نهایت یک خانه در Cremonese تازه ارتقا یافته پیدا کرد، زیرا او به صورت قرضی یک فصل نقل مکان کرد. اسکار دامیان، ایجنت او معتقد است که این بازیکن رومانیایی قبل از دیدار مجدد در اواسط هفته، با باشگاه مادرش بدی ندارد، عمدتاً به دلیل نحوه ترک باشگاه.

صحبت کردن با اخبار سری آدامیانی موضع مشتری خود را در تیم جدیدش روشن کرد و اصرار داشت که همیشه قدردان این تیم خواهد بود. نراتزوری.

“Ionut خوب است، حتی اگر نتایج کم باشد. او به Cremonese در مبارزه سقوط کمک خواهد کرد. او محیطی پیدا کرد که به او اعتماد به نفس زیادی داد، که او را دنبال می کند و او را بسیار دوست دارد. به خاطر بهشت، بدون اینکه چیزی از گذشته ای که در آن انتقاد وجود داشت، کم کند، خانه واقعاً مثبتی پیدا کرد. و این به عملکرد بهتر او کمک می کند. او امیدوار است که سال خوبی داشته باشد و تیم را به امنیت برساند.»

او همچنین از رابطه رادو با مربی ماسیمیلیانو آلوینی صحبت کرد.

او فوق العاده است، او یک مربی فوق العاده است. حتی زمانی که آن اتفاق ناگوار در فلورانس رخ داد، او به او کمک کرد و دلداری داد. این چیزی است که Ionut واقعاً از آن استقبال می کند. حتی هواداران کرمونز نیز ثابت کردند که بسیار به او نزدیک هستند. ما پیام های محبت آمیز زیادی دریافت کرده ایم. و این یک چیز واقعاً زیبا است.»

در نهایت، دامیانی تضمین کرد که رادو می خواهد بدون هیچ تنفری به مسیرهای پیروزی مقابل اینتر بازگردد و در یک سال به عنوان یک بازیکن تغییر یافته به جوزپه مه آتزا بازگردد.

برعکس، هیچ انتقامی یا سمی وجود ندارد. این پسر همیشه قدردان نراتزوری خواهد بود که او را در سنین پایین تعقیب کردند. او قهرمان پریماورا ایتالیا بود. هنوز احترام زیادی برای اینتر وجود دارد. تنها هدف او این است که امسال با شروع بازی آینده در سن سیرو، عملکرد خوبی داشته باشد. و یک سال دیگر پس از اثبات این که او شایسته حضور در تیم آنهاست، بازگردد.”

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *