روملو لوکاکو به بلژیک پرواز کرده است تا شکست خود را ارزیابی کند، که در ظاهر جزئی به نظر می رسد اما ممکن است مشکل بزرگتری را پنهان کند.

روملو لوکاکو زمانی که اینتر در بازی افتتاحیه خود در سال 2023 به مصاف ناپولی، صدرنشین سری آ می رود، هدف خود را رهبری خط مقدم قرار داده است. TUTTOmercatoWEB، ملی پوش بلژیکی قبل از شروع مجدد لیگ در ژانویه آمادگی کامل خود را به دست آورده است.

آخرین شروع لوکاکو برای اینتر در لیگ برتر به اوت برمی گردد. از زمان بازگشت به جوزپه مه آتزا با یک فصل قرضی از چلسی، این بازیکن 29 ساله به شدت با مصدومیت دست و پنجه نرم کرده است. او که با ناکامی‌های فیزیکی مداوم مواجه بود، تنها از چهار بازی در سری آ یک گل به ثمر رسانده است. اما اخیراً توسط نیکولا برتی هافبک سابق نراتزوری برای تغییر پویایی مسابقه اسکودتو مورد حمایت قرار گرفت.

وقتی اینتر در تابستان برای بازگشت لوکاکو به ایتالیا مذاکره کرد، امید زیادی به او داشت. نایب قهرمان فصل گذشته سری آ موافقت کرد که به چلسی 8 میلیون یورو به اضافه 4 میلیون یورو برای مهاجم کم کار خود بپردازد. اما به جای اینکه ثروتش را در Meazza تغییر دهد، جایی که او پس از یک دوره کابوس‌آمیز در منچستریونایتد دوباره حرفه خود را دوباره شروع کرد، او یک شکست خورده است.

در حالی که عملکرد لوکاکو در زمین مقصر نیست، ناتوانی او در حفظ سطح آمادگی بدنی بهینه یک مسئله بوده است. او در جام جهانی به میادین بازگشت اما تنها ضربه مهلکی به تلاش بلژیک برای خروج از مرحله گروهی وارد کرد. از دست دادن حماسی او در برابر کرواسی در روز سوم بازی، دی رود دویولز را به هم ریخت.

با این حال، نمایش افتضاح او در برابر برندگان مدال برنز ظاهراً چیزی برای از بین بردن اعتماد به نفس او انجام نداده است. ظاهراً لوکاکو مشتاق است هفته آینده نقشی برجسته در مقابل ناپولی بازی کند. به نظر می‌رسد که عزم او، بپه ماروتا و پیرو آوسیلیو، روسای اینتر را متقاعد کرده است تا مذاکرات با چلسی را برای یک قرضی جدید از سر بگیرند.

مدیران اینتر امیدوارند از مستعد بودن لوکاکو برای مصدومیت استفاده کنند و اقامت موقت او در سری آ را با شرایط مطلوب تری تمدید کنند. هنوز مشخص نیست که چلسی این پیشنهاد را بپذیرد یا خیر، اما شکی نیست – او دیگر آینده ای در لندن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *