با توجه به اینکه چلسی و منچستریونایتد دنزل دامفریس را دنبال می کنند، اینتر بی سر و صدا در حال بررسی جایگزین های احتمالی است. میلان اسکرینیار اکنون به ماندن نزدیک‌تر است، بنابراین این بازیکن هلندی ممکن است برای کمک به امور مالی تیم در دسترس باشد.

همانطور که در Tuttomercatoweb، این مدافع کناری ممکن است پس از امضای قرارداد با مبلغ 15 میلیون یورو در سال گذشته، برای پیشنهادات 35/40 میلیون یورویی جدا شود. اگر اینطور بود، لا بنئاماتا آلوارو اودریوزولا و ویلفرد سینگو را تعقیب خواهد کرد. اولی پس از یک دوره قرضی در فیورنتینا به رئال مادرید بازگشت. در حالی که او آرزو دارد چند دقیقه بماند و رقابت کند، هنوز مطمئن نیست که واقعاً اتفاق بیفتد.

را نراتزوری و گراناتا هنگام مذاکره برای والنتینو لازارو، در مورد مدافع کناری عاج صحبت کرد. مرد رد شده در سفری یک فصل به تورین با گزینه خرید 6 میلیون یورویی در راه است. او می‌تواند مستقیماً جایگزین ستاره‌ای شود که قیمت آن قابل توجه است. مطابق با TuttoSport (از طریق فوتبال نیوز24سیمونه اینزاگی، مربی، اگر دامفریس اینتر را ترک کند، بدش نمی آید که دوباره با مانوئل لازاری متحد شود. اما رابطه با لاتزیو تیره است.

نایب قهرمانان اسکودتو در تابستان امسال رائول بلانووا را در جناح راست به خدمت گرفته اند. اما اگر بخواهند راه خود را از آس خود جدا کنند، به احتمال زیاد نام جاافتاده‌تری را به ارمغان می‌آورند.

برداشت ما از اینتر و دامفریز

در حالی که خوش‌بینی بیشتری در بخش Skiniar وجود دارد، به نظر می‌رسد که بدون توجه به آن، فروش عمده‌ای حاصل خواهد شد. مدتی طول کشید تا مرد هلندی جایگاه خود را پیدا کند، اما او نیروی مناسبی بود. جایگزین های بالقوه خوب هستند، اما فقط سینگو پتانسیل مشابهی دارد و تورینو یک بوتیک گران قیمت است. در این سناریو، آنها باید به متئو دارمیان و بلانووا در سمت راست تکیه کنند و یک بیمه جامد رابین گوسنز در سمت چپ امضا کنند.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.