اگر میلان اسکرینیار بماند، اینتر برای یک مدافع جدید هزینه زیادی نخواهد کرد و فرانچسکو آسربی به عنوان راه حلی برای عمق بخشیدن به دفاع عقب ظاهر شده است.

فرانچسکو آسربی ممکن است به موقع لاتزیو را ترک کند و به اینتر بپیوندد تا روز جمعه با باشگاه سابق خود روبرو شود. مطابق با گازتا دلو اسپورتمدافع میانی کهنه کار می تواند در روزهای آینده وفاداری خود را عوض کند تا خود را برای درگیری آتی بین دو طرف در دسترس قرار دهد.

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، تلاش زیادی برای تقویت گزینه های دفاعی خود دارد، حتی اگر میلان اسکرینیار در آستانه ماندن است. علیرغم اینکه این بازیکن اسلواکی در بیشتر تابستان با انتقال پولی به پاری سن ژرمن مرتبط بود، به نظر می رسد پس از اینکه پاری سن ژرمن از پرداخت قیمت سرسام آور او خودداری کرد، در جوزپه مه آتزا باقی خواهد ماند.

آسربی از زمانی که لاتزیو را ترک کرد و در تابستان گذشته هدایت اینتر را برعهده گرفت، یکی از اهداف اصلی اینزاگی بوده است. اما تلاش او برای اتحاد مجدد با دستیار سابقش در لمباردی یک سال پیش با رد پیشنهاد مربی سابق خود برای مدافع 34 ساله توسط بیانکوسلستی انجام شد.

با این حال، تابستان امسال همه چیز تغییر کرده است. کلودیو لوتیتو، بازیکن بزرگ لاتزیو، مشتاق است که دستمزد سالانه 2.5 میلیون یورویی آسربی را تا پایان تابستان کاهش دهد. آمادگی لوتیتو برای کاهش ظاهر هافبک میانی ایتالیا، بادبان های نراتزوری را به باد می دهد و اینزاگی به دنبال تسریع در تعقیب شکست سابق میلان است.

به نظر می رسد که مذاکرات بین زمان ها به سرعت در حال پیشرفت است و اینتر نزدیک است که آسربی را قرضی بگیرد. از آنجایی که لاتزیو قصد ندارد مانع جدایی مدافع خود شود، او می تواند اولین بازی نراتزوری خود را در روز جمعه مقابل شاگردان مائوریتزیو ساری انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.