آرتورو ویدال دوشنبه شب رسما اینتر را ترک کرد و باشگاه اکنون به دنبال همین نتیجه برای الکسیس سانچز است. فرناندو فلیچویچ، ایجنت این دو کهنه سرباز شیلیایی، از آن بازدید کرد نراتزوریمقر دیروز

همانطور که در La Gazzetta dello Sport، این هافبک به احتمال زیاد به فلامنگو خواهد پیوست که در ماه های اخیر به او علاقه زیادی داشته است. او در سال 2020 وارد میلان شد و 70 بازی، عمدتاً روی نیمکت، با 4 گل به ثمر رساند. او یک سال از قرارداد اصلی خود باقی مانده بود. طرفین با یک بسته 3.5 میلیون یورویی جدایی موافقت کردند. باشگاه تخفیف جزئی در بند خروج او گرفت. او پس از حضور در بایرلورکوزن، یوونتوس، بایرن مونیخ و بارسلونا به آمریکای جنوبی بازخواهد گشت.

پس از حل و فصل وضعیت ویدال، اینتر نیاز به جلسات بیشتری برای نهایی کردن جدایی الکسیس سانچز دارد. کوریره دلا سرا اطلاع می دهد. آنها فصل آینده 7.5 میلیون یورو به مهاجم مدیون هستند. المپیک مارسی و ویارئال با او تماس گرفتند. با این حال، او باشگاه های معتبرتر را ترجیح می دهد. نماینده او حداقل 4 میلیون یورو برای جدایی زودهنگام درخواست کرد.

هر دو لاروخاستاره های او با اضافه شدن هنریخ مخیتاریان و کریستیان اصلانی در خط هافبک و بازگشت روملو لوکاکو از بین رفته اند.

برداشت ما از اینتر ویدال و الکسیس سانچز

نوشته برای مهاجم نیز روی دیوار است. او دقیقاً به عنوان یک سوپرزیر ضعیف نبوده است، اما نراتزوری روی چیزهای بزرگتر و بهتری هستند حقوق و دستمزد آنها نفس راحتی خواهد کشید. اگرچه، این دو فسخ با هزینه کمی همراه نخواهد بود. مشخص نیست که آیا این دو خروج برای پائولو دیبالا کافی خواهد بود یا اینکه نیاز به کاهش بیشتر خواهد داشت، که محتمل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *