روملو لوکاکو اوایل صبح امروز وارد ایتالیا شد تا بازگشت خود را به اینتر نهایی کند، در حالی که دیووک اوریگی دیروز انتقال خود به میلان را تکمیل کرد. در نراتزوری برای امروز تست های کریستیان اصلانی هافبک جوان را نیز در نظر گرفته اند.

مهاجم به خبرنگارانی که در فرودگاه منتظر او بودند گفت (از طریق La Gazzetta dello Sport).

“من خیلی خوشحالم که اینجا هستم.”

او صبح را در کلینیک Humanitas در Rozzano سپری می کند و سپس برای امتحانات بیشتر قبل از نوشتن قلم به دفتر مرکزی CONI می رود. ستاره امپولی نیز همین کار را خواهد کرد. هنوز مشخص نیست که آیا باشگاه امروز این قراردادها را اعلام خواهد کرد یا بعدا.

در حالی که لوکاکو در آستانه رسمیت بخشیدن به اتحاد مجدد خود با اینتر است، اوریگی دیروز برای امضای قرارداد با میلان راهی ایتالیا شد. خرید بازیکن آزاد احتمالا پس از 1 ژوئن رسمی خواهد شدخیابان. لیورپول به او اجازه داد تا قبل از پایان قراردادش تست های پزشکی را انجام دهد. او قراردادی چهار ساله منعقد کرده است و 3.5 میلیون یورو به علاوه افزودنی ها به دست خواهد آورد. TuttoSport اطلاع می دهد. او ممکن است تنها افزودنی باشد که مدتی قبل توسط این سازمان تنظیم شده است روسونری برای مقاومت در برابر تغییر مالکیت

برداشت ما از اینتر و میلان با امضای لوکاکو و اوریگی

در نراتزوری بازگرداندن آس آنها یک کودتا است. در حالی که او به صورت قرضی یک فصل به این تیم ملحق خواهد شد، دو تیم احتمالا راهی برای ماندن بیشتر او پیدا خواهند کرد. برندگان اسکودتو پیش از از دست دادن زلاتان ابراهیموویچ برای حداقل نیمی از فصل آینده به دلیل مصدومیت، با سوپر ساب قرمزها به توافق رسیدند. جالب خواهد بود که ببینیم آیا آنها فقط با او و اولیویه ژیرو در این موقعیت به فصل 2022/2023 می رسند و مقداری آنته ربیک می پاشند. یا اگر آنها به دنبال یک مهاجم مرکزی دیگر یا حداقل کسی هستند که گهگاه می تواند در آنجا ظاهر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.