از آنجایی که بایرن مونیخ و اینتر پیش از این دو رتبه اول گروه C لیگ قهرمانان اروپا را کسب کرده بودند، سه شنبه شب در آلیانز آرنا چیزی در خطر نبود. کارت امتیازی تمام وقت 2-0 به نفع تیم قدرتمند آلمان بود اما بازی چیز زیادی برای ارائه نداشت.

و به این ترتیب تقابل قهرمان آلمان و نایب قهرمان ایتالیا به فرصتی برای این دو مربی تبدیل شد تا کمی به خط دوم خود فرصت بازی بدهند. به طور خاص، سیمونه اینزاگی از ابتدا به مدافعان کناری رابین گوسنز و رائول بلانووا فرصت داد، در حالی که کریستین اصلانی و روبرتو گاگلیاردینی در میانه پارک بازی کردند.

متئو دارمیان در دفاع سه دفاعی اینزاگی از مدافع کناری به مدافع میانی ربوده شد، در حالی که لائوتارو مارتینز و خواکین کورئا یک شراکت تهاجمی کاملا آرژانتینی تشکیل دادند.

اما جدای از هر آزمایش تاکتیکی، واضح بود که ذهن اینتر از قبل به آینده نزدیک بود دربی ایتالیا یکشنبه آینده با یوونتوس.

بایرن مونیخ که اریک ماکسیم چوپو موتینگ را در خط مقدم با حمایت کینگلسی کومان، رایان گراونبرچ و سادیو مانه به نمایش گذاشت، در نهایت از قدرت آتش خود استفاده کرد و با بنجامین پاوارد و چوپو موتینگ به گل رسید.

گل دومی، به ویژه – یک فریاد کننده قدرتمند پای راست که هیچ شانسی برای آندره اونانا باقی نگذاشت – حداقل ارزش بلیت هواداران آلیانز آرنا را داشت.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *