پس از پیروزی چشمگیر 2-1 نرووردی ها مقابل ورونا، داویده فراتسی، هافبک مرکزی ساسولو، بینش خود را در مورد این بازی حیاتی ارائه کرد.

دنبال کردن نرووردی داوید فراتسی، هافبک میانی ساسولو، با پیروزی چشمگیر 2-1 مقابل ورونا، بینش خود را در مورد بازی حیاتی ارائه کرد.

ملی پوش ایتالیایی در این مسابقه نقش مهمی داشت زیرا او در دقیقه 74 بازی برگشت را برای تیمش کامل کرد و سانتری کم حرکت حامد ترائوره ​​را در محوطه جریمه به خوبی به پایان رساند. محصول آکادمی رم عملکرد خوب خود را در یازده بازی در سری آ به چهار گل رساند.

در حین صحبت کردن با دازن، ارسال شده توسط Tuttomercatoweb، این بازیکن 23 ساله به اهمیت مهر و موم کردن هر سه نقطه در زمین بازی خانگی خود اشاره کرد:

این یک بازی مهم برای ما بود. این یک برد حیاتی برای فصل ما است.”

علاوه بر این، بازیساز ایتالیایی درباره بحث خود با سرمربی آلسیو دیونیسی در طول بازی در رابطه با بازی موقعیتی خود صحبت کرد:

فراتسی با لبخند گفت: “بله، با مربی عشق و نفرت است.” ما این را در تمرینات امتحان کرده بودیم، او حق داشت که از من بخواهد در آنجا بمانم. در نیمه دوم بیشتر این کار را کردم، در نهایت گل زدم.

در این فصل احساس آزادی بیشتری می‌کنم، حتی اگر در فصل گذشته 4 گل در Girone d’Andata بزنم و سپس متوقف شوم. حالا باید ادامه بدم همانطور که گفتم، ما نبه ثبات و جاه طلبی نیاز داشته باشید و سعی کنید تا جایی که ممکن است برنده شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *