اولا سولباکن قرار است در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به رم بیاید و قرارداد این مهاجم جوان در پایان ماه آینده به پایان می رسد. این جالوروسی از زمانی که به بودو/گلیمت کمک کرد تا رومی ها را با نتیجه 6-1 در دیدار فصل گذشته لیگ اروپای اروپا در مرحله گروهی به ارمغان بیاورند، به دنبال جذب او بوده اند.

مهاجم نروژی با TV2 صحبت کرد (از طریق صدای جیالوروسا) و پس از گذراندن سه سال در ورزشگاه آسپیرا، احساسات متفاوتی را با ترک Bodo/Glimt ابراز کرد.

«این بار سعی می‌کنم جلوی خود را بگیرم، دو آخر هفته متوالی گریه نمی‌کنم، اما همه چیز بسیار مالیخولیایی و غم‌انگیز است. من از کارهایی که بودو/گلیمت برای من انجام داده اند بسیار سپاسگزارم. افراد فوق العاده زیادی در باشگاه هستند و من مطمئن هستم که باشگاه به یک تیم سطح بالا تبدیل خواهد شد. Bodø/Glimt بسیار خوب مدیریت می شوند، ما اینجا مانند یک خانواده کوچک هستیم.

او سپس بدون اشاره به نام رم، هیجان خود را در مورد مقصد بعدی خود نشان داد، در حالی که ناپولی نیز برای جذب او تلاش کرده است.

به احتمال زیاد به خارج از کشور می روم، به یک لیگ بزرگ و یک باشگاه بزرگ. تلاش برای بازگشت به موقعیتی که بتوانم دوباره خودم را به چالش بکشم، سرگرم کننده خواهد بود. همه چیز هنوز کاملاً حل نشده است، اما ما در حال نزدیک شدن هستیم.»

سولباکن برای پیوستن به تیم ژوزه مورینیو قراردادی چهار ساله دارد. او بودو/گلیمت را با 21 گل از 91 بازی ترک خواهد کرد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.