پس از 15 سال کرلینگ بین‌المللی و 21 عنوان بین‌المللی، سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام را گرفتم که کفش‌های کرلینگ‌ام را آویزان کنم و بازنشسته شوم. ایو مویرهد، ستاره کرلینگ، بازنشستگی خود را از این ورزش اعلام کرد.

آخرین به روز رسانی: 11/08/22 11:44 صبح

Muirhead از یک حرفه خیره کننده لذت برد

Muirhead از یک حرفه خیره کننده لذت برد

ایو مویرهد، قهرمان کرلینگ المپیک، بازنشستگی خود را اعلام کرد.

Muirhead در المپیک زمستانی 2022 در پکن، تیم GB را با کاپیتان به مدال طلا دست یافت، به مدال برنز سوچی 2014 افزود و همچنین مدعی عناوین جهانی و اروپایی شد.

مویرهد در پستی در شبکه‌های اجتماعی گفت: «پس از 15 سال کرلینگ بین‌المللی و 21 عنوان بین‌المللی، سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام را گرفتم که کفش‌های فرکننده‌ام را آویزان کنم و بازنشسته شوم.»

“در طول دوران حرفه‌ای خود و مانند بسیاری از ورزشکاران، من هم بالاترین اوج‌ها (قهرمان المپیک شدن) و هم پایین‌ترین پست‌ها را تجربه کرده‌ام و گاهی آینده بسیار دور به نظر می‌رسید. این یک سفر احساسی بود، اما سفری که من من فوق العاده به آن افتخار می کنم

پشت سر هر ورزشکاری یک تیم قرار دارد و من این فرصت را داشته ام که با برخی از بهترین ها کار کنم و به همین دلیل باید از همه تشکر کنم. نمی توانم در اینجا از همه تشکر کنم، اما امیدوارم در آینده این کار را به صورت جداگانه انجام دهم. هفته ها.”

مویرهد پس از شکست ژاپن در فینال کرلینگ زنان المپیک زمستانی 2022 جشن می گیرد

مویرهد پس از شکست ژاپن در فینال کرلینگ زنان المپیک زمستانی 2022 جشن می گیرد

مویرهد، 32 ساله، از حمایت همه هم تیمی هایش “از ته قلبم” و همچنین بودجه دریافت شده از لاتاری ملی و ورزش انگلستان برای برنامه های کرلینگ بریتانیا و کرلینگ اسکاتلندی ادای احترام کرد.

او اضافه کرد: «در طول سال‌ها نادیده گرفتن و نماینده تیم مویرهد، بریتانیای کبیر و اسکاتلند یک افتخار واقعی بوده است و من هرگز آن را بدیهی تلقی نکرده‌ام».

“بازنشستگی از کرلینگ به عنوان یک قهرمان فعلی اروپا، جهان و المپیک چیزی است که من همیشه آرزویش را داشتم و با لبخند بزرگی بر روی صورتم امضا می کنم.

“با توجه به آینده – من مشتاقانه منتظر کشف فرصت های بیشتر و بیرون آوردن چوب های گلف خود هستم، اما این فضا را تماشا کنید!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *