د. ژوئن 14th, 2021


گتی ایماژ

بازیکنان بارسلونا ، از جمله لیونل مسی ، فوق ستاره ، به دلیل شکستن پروتکل های COVID-19 مربوط به تجمع بیش از شش نفر تحت تحقیقات هستند. مقامات لالیگا و کاتالان هر دو در حال بررسی وضعیت هستند.

گزارش های اولیه حاکی از آن بود که مسی قبل از بازی شنبه هفته آینده باشگاه اتلتیکو مادرید در خانه اش کباب پز کرده بود. در لیست میهمانان چندین هم تیمی حضور داشتند که با همسران و دوست دخترانشان در آن شرکت می کردند. پروتکل های محلی COVID حکم می کند که با ادامه همه گیری جهانی ، اجتماعاتی که بیش از شش نفر نباشند برگزار شود.

از جمله جزئیات کمیک تر در مورد کباب کردن این است که هنگامی که بازیکنان حاضر در آنجا آواز “Campeones” را شروع کردند ، این اجتماع توجه خود را جلب کرد. بارسلونا در حال حاضر دو امتیاز از حریف Saturay خود ، رهبران فعلی لیگ عقب است.

در همین حال ، بارسلونا منکر وقوع چنین گردهمایی نیست. آنچه آنها انکار می کنند این است که هرگونه قانونی شکسته شده است. این باشگاه استدلال می کند که همه حاضران بخشی از یک حباب مشابه بودند ، که از قاعده مربوط به تعداد افراد جمع شده در یک مکان مستثنی است. کباب کردن ، برای آنچه ارزشش را دارد ، برای تشویق فاصله اجتماعی در یک فضای باز و جداول جداگانه برگزار شد.

سخنگوی دولت منطقه ای کاتالان ، مریتسل بودو روز سه شنبه ، از طریق گفت ورزشکار: “آژانس بهداشت عمومی پرونده را بررسی خواهد کرد.”

READ  Benevento Eyes استقلال به جلو Diabate - اخبار ورزشی

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *