ش. مه 8th, 2021


شکست نیمه نهایی فینال لیگ قهرمانان اروپا و منچسترسیتی در پاری سن ژرمن در حالی تمام شد که آنخل دی ماریا شاهد قرمز و چهار بازیکن برای گرفتن کارت قرمز بود. در هر دو نیمه ریاض ماهرز یک گل به ثمر رساند تا پیروزی 2-0 در ورزشگاه اتحاد را برای موفقیت 4-1 در روز سه شنبه به پایان برساند که مردان پپ گواردیولا را به فینال می رساند.

در این شکست آندر هررا ، مارکو وراتی ، پرزنل کیمپمبه و دانیلو پریرا نیز کارت زرد شدند. بعد از بازی ، هررا و وراتی ادعا كردند كه داور بیورن كویپرز در جریان بازی به آنها فحش داده است كه در نیمه دوم اختلافات زیادی رخ داده است.

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید عجب هدفی! پادکست روزانه فوتبال CBS جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

هررا پس از بازی به RMC Sport گفت: “ما در مورد احترام به داوران صحبت می کنیم …” “رفرنس گفت” f — you “به لئاندرو [Paredes]. اگر این حرف را بزنیم ، سه یا چهار مسابقه محرومیت دریافت می کنیم. “

وراتی به RMC افزود: “به من چند بار” f — you “گفته شد. “اگر این را بگویم ، من 10 مسابقه محرومیت دریافت می كنم. البته ، من بسیار با ref صحبت می كنم. با این حال ، هرگز نگو” f — you. “

مائوریسیو پوچتینو ، مدیر PSG اظهارات بازیکنان خود را تأیید کرد ، اما اصرار داشت که رفتار این مقام هلندی تغییری در این واقعیت ایجاد نمی کند که تیمش همه چیز را داد و هنوز هم باخت

READ  سرژ گنبری علی رغم پیروزی در بایرن مونیخ ، هنوز یک نکته برای اثبات دارد

آرژانتینی به RMC گفت: “بازیکنان در مورد آنچه در آنجا اتفاق افتاده است این حرف را می زنند.” “هر چند نمی توانیم نتیجه را تغییر دهیم. شما می توانید شکست بخورید ، اما همیشه همه چیز را بدهید. من واقعاً به بازیکنان افتخار می کنم که آنها همه تلاش خود را کردند.”

لئوناردو ، مدیر ورزشی PSG نیز پس از بازی با RMC صحبت کرد. او به اندازه پوچتینو در مورد ادعاهای هررا و وراتی مودب نبود و مقامات قضایی را به شدت مورد انتقاد قرار داد. وی گفت: “ما در این باره صحبت کردیم.” “بسیار واضح است که من حتی در مورد آن توضیحی نمی دهم. شرم آور است. من فکر می کنم بسیاری از موقعیت ها به حدی ضعیف اداره شده بودند که امکان پذیر نبود.”

آخر هفته گذشته لئوناردو داوری را به چالش کشید زیرا PSG در خانه 1-1 مقابل RC Lens در لیگ 1 با پیروزی 2-1 پیروز شد و چندین چالش سنگین مجازات نشد.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *