آندره آ کامبیاسو هنوز به طور رسمی انتقال خود را به یوونتوس تکمیل نکرده است، اما او در حال حاضر در حال طرح پیشنهادات برای انتقال قرضی است. مدافع کناری اوایل هفته آینده آزمایشات پزشکی را می گذراند و قلم را روی کاغذ می آورد. را بیانکونری اینتر و آتالانتا را در رقابت برای جذب او از جنوا شکست داد.

همانطور که در جانلوکا دی مارتزیو، این بازیکن 22 ساله با مبلغ 5.5 میلیون یورو به علاوه رادو دراگوسین به این تیم ملحق خواهد شد. بانوی پیر قصد دارد او را در پیش فصل ارزیابی کند. آنها تصمیم خواهند گرفت که او را یک فصل بعد به تیم دیگری بفرستند یا خیر. سالرنیتانا او را خواسته اند.

بسته کامبیاسو چند روز پیش بین یوونتوس و جنوا به توافق رسیده بود. با این حال، این معامله کند شد زیرا مدافع میانی رومانیایی در مورد پیوستن به یک تیم سری B مشروح داشت. La Gazzetta dello Sport اطلاع می دهد. جورجیو کیلینی در متقاعد کردن او نقش بسزایی داشت. نماد از طریق تلفن به او گفت که استعدادش در هر جایی آشکار می شود.

را بیانکونری نقشه ای برای تازه وارد برای جایگزینی با الکس ساندرو در 2022/2023. لوکا پلگرینی در تیررس دو تیم لیگ برتری قرار دارد. برای ثبت سود، کارمزد باید بیش از 10 میلیون یورو باشد.

برداشت ما از یوونتوس و کامبیاسو

را گریفون ستاره ستاره ممکن است جنبه مثبت Destiny Udogie را نداشته باشد، اما او در اولین فصل خود در سری A یک افشاگری بود. بسیاری از جوانان بانوی پیر که به صورت قرضی به میدان رفته اند در این اختلاط گم شده اند، اما در این مورد منطقی است. الکس ساندرو تابستان آینده در پایان قرارداد منقضی می شود و پلگرینی به اندازه کافی شایسته است تا بخشی از فهرست باشد. بعید است که فروش او این مقدار پول نقد به همراه داشته باشد. اگر این راه را انتخاب می کرد، باشگاه باید در یک سال آینده به دنبال گزینه دیگری باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.