این 15 بازیکن – از جمله آلیس کپسی و فریا کمپ – به عنوان اولین بازیکن کریکت که نماینده انگلیس در بازی های مشترک المنافع است که تابستان امسال در بیرمنگام برگزار می شود، تاریخ ساز خواهند شد.

آخرین به روز رسانی: 15/07/22 21:41

آلیس کپسی در تیم T20 زنان انگلیس برای بازی های مشترک المنافع تابستان امسال انتخاب شد.

آلیس کپسی در تیم T20 زنان انگلیس برای بازی های مشترک المنافع تابستان امسال انتخاب شد.

آلیس کپسی و فریا کمپ در ترکیب T20 زنان انگلیس برای بازی های مشترک المنافع تابستانی که در بیرمنگام برگزار می شود، انتخاب شده اند.

اولین فراخوان‌های بین‌المللی برای نوجوانان کپسی و کمپ وجود دارد، در حالی که ایسی وانگ این شانس را خواهد داشت که نماینده کشورش در شهر خود باشد – که برای اولین بار در تیم T20 انگلیس قرار گرفته است.

ما اکنون بازیکنانی در سراسر بازی داخلی داریم که دست خود را برای انتخاب دراز می‌کنند، که گواهی بر بازی منطقه‌ای است، و ما در عمق قدرت واقعی داریم و این بسیار مهم است.

لیزا کیتلی سرمربی تیم ملی انگلیس

ما بهترین تیم T20 خود را انتخاب کرده‌ایم. ما یک چشم به جلو بردن بازی T20 خود داریم، اما معتقدیم این تیم بهترین شانس موفقیت را در بازی‌های مشترک المنافع به ما می‌دهد – و این چیزی است که باید انجام شود. لیزا کیتلی، سرمربی تیم گفت: واقعاً هیجان زده هستم.

کریکت T20 و کریکت زنان به طور کلی همیشه در حال پیشرفت است – و برای اینکه بتوانیم خود را در موقعیتی قرار دهیم که بتوانیم در تورنمنت های جهانی برنده شویم، باید با آن پیش برویم، تهاجمی باشیم، پویا باشیم و بخشی از انتخاب ما در مورد پذیرش آن است. به همین ترتیب، ما بازیکنانی را انتخاب کرده‌ایم که انعطاف‌پذیر، سازگار، در تعدادی از نقش‌ها مناسب هستند و بیشترین گزینه‌ها را برای مسابقات انفرادی به ما می‌دهند.

“این واقعا هیجان انگیز است که ما رقابت زیادی برای مکان داریم. بدیهی است که برای کسانی که از دست می دهند سخت است، انتخاب نشدن در یک تیم هرگز خوب نیست، اما ما عادت نداریم که مجبور باشیم چنین تصمیمات سختی بگیریم و آنها بخشی از بازی هستند و نشان دهنده میزان پیشرفت بازی هستند.

ما اکنون بازیکنانی در سراسر بازی داخلی داریم که دست خود را برای انتخاب دراز می‌کنند، که گواهی بر بازی منطقه‌ای است، و ما در عمق قدرت واقعی داریم و این بسیار مهم است.»

تیم T20 انگلیس کاپیتان هیدر نایت در بیرمنگام

تیم T20 انگلیس کاپیتان هیدر نایت در بیرمنگام

تیم انگلیس

هدر نایت (طوفان غربی، کاپیتان)

مایا بوشیه (افعی های جنوبی)

کاترین برانت (الماس شمالی)

آلیس کپسی (ستاره های جنوب شرق)

کیت کراس (رعد و برق)

فریا دیویس (ستاره های جنوب شرق)

سوفیا دانکلی (ستاره های جنوب شرق)

سوفی اکلستون (رعد و برق)

سارا گلن (جرقه مرکزی)

امی جونز (جرقه مرکزی)

فریا کمپ (افعی های جنوبی)

نات اسکایور (الماس های شمالی، معاون کاپیتان)

برایونی اسمیت (ستاره های جنوب شرق)

ایسی وانگ (جرقه مرکزی)

دنی وایات (افعی های جنوبی)

بازی های مشترک المنافع در ادگباستون میزبانی می شود و اولین بازی انگلیس برابر سریلانکا در روز شنبه 30 ژوئیه برگزار می شود.

وسایل

شنبه 30 جولای: زنان انگلیس مقابل زنان سریلانکا، ادگباستون، ساعت 6 بعد از ظهر

سه شنبه 2 آگوست: زنان انگلیس مقابل زنان آفریقای جنوبی، ادگباستون، ساعت 11 صبح

پنجشنبه 4 آگوست: زنان انگلیس مقابل زنان نیوزلند، ادگباستون، ساعت 6 بعد از ظهر

شنبه 6 آگوست: نیمه نهایی اول، ساعت 11 صبح. نیمه نهایی دوم ساعت 18 (ترتیب بازی های نیمه نهایی با اتمام مسابقات گروهی مشخص می شود)

یکشنبه 7 آگوست: مسابقه مدال برنز ساعت 10 صبح

یکشنبه 7 آگوست: مسابقه مدال طلا، ساعت 17

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *