اولین یکشنبه NFL زنده در Sky Sports برای فصل 2022 شاهد سفر نیوانگلند پاتریوتز به میامی دلفین ها و بازدید گرین بی پکرز از مینه سوتا وایکینگ ها در دو مسابقه تقسیمی بحرانی است – از ساعت 6 بعدازظهر یکشنبه 11 سپتامبر به صورت زنده در Sky Sports NFL تماشا کنید

آخرین به روز رسانی: 02/09/22 ساعت 13:00

Tua Tagovailoa و Miami Dolphins در اولین یکشنبه فصل NFL میزبان نیوانگلند پاتریوتز به صورت زنده در Sky Sports خواهند بود.

Tua Tagovailoa و Miami Dolphins در اولین یکشنبه فصل NFL میزبان نیوانگلند پاتریوتز به صورت زنده در Sky Sports خواهند بود.

یکشنبه های NFL به Sky Sports بازگشته است. و میامی دلفین ها میزبان نیوانگلند پاتریوتز خواهند بود تا اولین یکشنبه NFL فصل 2022 را آغاز کنند.

بیل بلیچیک، سرمربی برنده 6 سوپربول، پاتریوتز خود را به میامی می برد تا در یک مسابقه حساس AFC شرق به مصاف توآ تاگووایلوآ و دلفین ها برود. از ساعت 6 بعد از ظهر در Sky Sports NFL به صورت زنده.

و این یک مسابقه کینه توزی دیگر است که به عنوان بخشی از اولین بازی یکشنبه شب دو سر فصل، با آرون راجرز و گرین بی پکرز به مینه سوتا وایکینگ ها در شمال NFC دنبال می شود (شروع، ساعت 9:25 شب).

10 بازی برتر آرون راجرز مدافع گرین بی پکرز از فصل 2021 NFL را تماشا کنید.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

10 بازی برتر آرون راجرز مدافع گرین بی پکرز از فصل 2021 NFL را تماشا کنید.

10 بازی برتر آرون راجرز مدافع گرین بی پکرز از فصل 2021 NFL را تماشا کنید.

با پایان دادن به اقدام یکشنبه شب، به دوستان خود در NBC می‌پیوندیم شب فوتبال در آمریکا و یک مسابقه زیبای یکشنبه شب فوتبال که در آن تیم تامپا بی بوکانیرز تام بریدی به تگزاس می روند تا با «تیم آمریکا»، دالاس کابوی ها روبرو شوند (شروع، ساعت 1:20 صبح، دوشنبه).

کمپین 2022 به طور رسمی در پنجشنبه شب آغاز می شود و لس آنجلس رامز مدافع عنوان قهرمانی سوپربول، میزبان جاش آلن و بوفالو بیلز است – از ساعت 1:20 صبح جمعه به صورت زنده در Sky Sports NFL.

NFL زنده

9 سپتامبر 2022، ساعت 1:10 صبح

زندگی کن

نیل رینولدز از Sky Sports در کنار فیبی شکتر، اولین مربی زن NFL بریتانیا و یک کارآموز سابق مربیگری در Bills، با یک برنامه ویژه سه ساعته، به بازی بزرگ خواهد رسید. NFL 32 Live نمایش از ساعت 9 شب پنجشنبه شب، شامل مصاحبه و مشارکت برخی از بزرگ‌ترین نام‌های NFL.

نیل و فیبی سپس برای میزبانی اولین بازی دو سر یکشنبه NFL در فصل نیز به همراه جیسون بل بازیکن سابق NFL – یک مدافع سابق دفاعی با کابوی ها، هیوستون تگزاس ها و نیویورک جاینتز – پیوستند تا همه موارد را پوشش دهند. اقدام در میامی و مینه سوتا.

و هفته اول در Sky Sports با بازگشت موردانتظار راسل ویلسون به سیاتل در دوشنبه شب فوتبال به پایان می رسد، زیرا Seahawks میزبان تیم جدید او، Denver Broncos (شروع، 1.15 صبح، سه شنبه) است.

لحظه ای از فصل NFL 2022 را با Sky Sports NFL از دست ندهید – برای بازگشت کانال اختصاصی از دوشنبه، 22 اوت و برای همه فعالیت های زنده، با Buffalo Bills در Los Angeles Rams از ساعت 1:20 صبح جمعه به ما بپیوندید. ، 9 سپتامبر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *