ش. مه 8th, 2021


گتی ایماژ

یک نقطه در فینال لیگ قهرمانان مشخص شده است ، و یک مکان هنوز هم قابل قبول است. منچسترسیتی پس از ناکامی در روز سه شنبه PSG در فینال 29 مه در استانبول به سر می برد. رئال مادرید و چلسی برای دیدار با سیتی می جنگند زیرا این دو غول اروپایی روز چهارشنبه در دیدار برگشت خود به مصاف هم می روند. چلسی و رئال مادرید هفته گذشته در مادرید به تساوی یک بر یک رسیدند و تساوی را در لندن مشخص می کنند.

همه مسابقات لیگ قهرمانان جریان دارند پارامونت +. شبکه CBS Sports همچنین مرحله نیمه نهایی را پخش خواهد کرد و فینال 29 مه از CBS پخش می شود. در اینجا می توانید براکت خود را چاپ کرده و برندگان را انتخاب کنید. و برای نگاهی کامل به پرانتزهای متخصص ما تمام انتخاب های آنها را اینجا بررسی کنید.

امروز لیگ قهرمانان یوفا به همراه تحلیلگران جیمی کاراگر ، روبرتو مارتینز و میکا ریچاردز ، کیت عبدو بار دیگر به میزبانی کیت عبدو برگزار می شود. پیتر اشمایکل و الکس اسکات تجزیه و تحلیل را در استودیو و محل ارائه می دهند. مقر اصلی CBS Sports، شبکه خبری اخبار ورزشی 24/7 ، پوشش تلویزیونی CBS Sports UEFA Champions League را با نمایش های قبل و بعد از بازی رزرو خواهد کرد.

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید عجب هدفی! پادکست روزانه فوتبال CBS جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

در اینجا برنامه کامل شامل زمان و اطلاعات پخش جریانی مرحله حذفی لیگ قهرمانان 2021 وجود دارد:

READ  پخش زنده بلژیک و انگلیس ، کانال تلویزیونی ، نحوه تماشا ، اخبار ، شانس ، زمان ، اخبار

براکت

برای بزرگنمایی و چاپ براکت مرحله حذفی لیگ قهرمانان یوفا 2021 اینجا را کلیک کنید.

نیمه نهایی

دیدارهای رفت مرحله نیمه نهایی روزهای سه شنبه ، 27 آوریل و چهارشنبه ، 28 آوریل برگزار می شود. بازی های برگشت سه شنبه ، 4 و چهارشنبه ، 5 مه انجام می شود.

سه شنبه ، 27 آوریل

چهارشنبه ، 28 آوریل

  • پای 1: PSG 1 ، منچستر سیتی 2

سه شنبه 4 مه

  • پا 2: منچسترسیتی 2 ، PSG 0 (صعود سیتی ، 4-1 ، به طور کلی)

چهارشنبه ، 5 مه

  • پای 2: چلسی و رئال مادرید ، ساعت 3 بعدازظهر (پارامونت +/ شبکه ورزشی CBS)

نهایی

فینال لیگ قهرمانان یوفا شنبه ، 29 مه در ورزشگاه المپیک آتاتورک در استانبول ، ترکیه و در ساعت 3 بعد از ظهر برگزار می شود. این مسابقه از شبکه CBS پخش می شود و جریان آن ادامه خواهد داشت پارامونت +. قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی 19 مارس تیم تعیین شده “خونه به خونه” را تعیین می کند.

  • PSG / منچسترسیتی در مقابل رئال مادرید / چلسی ، ساعت 3 بعدازظهر (پارامونت +/ CBS)

مسابقات کامل شده

دور یک شانزدهم

سه شنبه ، 16 فوریه

چهارشنبه ، 17 فوریه

سه شنبه 23 فوریه

چهارشنبه ، 24 فوریه

سه شنبه 9 مارس

چهارشنبه ، 10 مارس

سه شنبه ، 16 مارس

چهارشنبه 17 مارس

یک چهارم نهایی

سه شنبه ، 6 آوریل

چهارشنبه 7 آوریل

سه شنبه ، 13 آوریل

چهارشنبه 14 آوریل

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *