اینتر پس از پیروزی ارزشمند خود در جوزپه مه آتزا در هفته گذشته، امیدوار بود از دومین بازی خود مقابل بارسلونا، امتیازی در نیوکمپ بگیرد. پس از یک نبرد رفت و برگشت که درام باورنکردنی را به نمایش گذاشت، این رویارویی با نتیجه 3-3 به پایان رسید و امید کاتالان ها برای رسیدن به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا اکنون به یک نخ آویزان است.

ترکیب های شروع

مثل همیشه، بلوگرانا با هدایت ژاوی شکل 4-3-3 به خود گرفت. مارک آندره تراشتگن در دروازه شروع کرد، در حالی که خط دفاعی شامل سرجی روبرتو، اریک گارسیا، جرارد پیکه و مارکوس آلونسو بود.

سرخیو بوسکتس، کاپیتان بارسلونا، یک ثبت نام کنید بین دوتایی جوان گاوی و پدری. در جلو، روبرت لواندوفسکی حمله را رهبری کرد و رافینها و عثمان دمبله در کنار آنها بودند.

سیمونه اینزاگی بهترین ترکیب ممکن 3-5-2 خود را در غیاب روملو لوکاکو و مارسلو بروزوویچ به نمایش گذاشت. تاکتیکیست ایتالیایی یک بار دیگر از آندره اونانا در گل برتری خود را از سمیر هاندانوویچ کاپیتان باشگاه برتری داد.

ادین دزکو خط حمله را با لائوتارو مارتینز در کنار خود رهبری می‌کرد، در حالی که هاکان چالهان‌اوغلو به‌عنوان یک بازی‌ساز عمیق عمل می‌کرد که توسط نیکولو بارلا و هنریک مخیتاریان حمایت می‌شد. دنزل دامفریس و فدریکو دیمارکو نقش‌های مدافع کناری را بر عهده گرفتند.

ژکو نزدیک می شود

اگرچه بارسلونا از ابتدای بازی برتری را در اختیار داشت، اما این اینتر بود که مهم ترین موقعیت را در نیمه اول ایجاد کرد، زیرا ژکو به جلو حرکت کرد و یک سانتر به سمت دروازه هدایت کرد. ضربه او قبل از فرود روی خط دروازه به چوب اصابت کرد.

با این وجود، تسلط کاتالان ها با ادامه نیمه اول بیشتر شد، اما اونانا چند سیو محکم کرد تا شاگردان ژاوی را رد کند.

بارسلونا حرف اول را بزند

در نهایت موقعیت های بارسا به ثمر رسید، زیرا میزبان پنج دقیقه مانده به پایان نیمه تمام از بن بست خارج شد. رافینیا با روبرتو در خط کناری ارتباط برقرار کرد، و دومی دمبله را در داخل جعبه بین دریایی از دریا برداشت. Beneamata مدافعان. این بازیکن فرانسوی از فاصله نزدیک هیچ اشتباهی نکرد.

شورش ایتالیا

با این وجود، اینتر پس از استراحت به نظر احیا شده بود و تنها به 5 دقیقه برای زدن گل تساوی نیاز داشت. در حالی که موقعیت گیج کننده پیکه تله آفساید را شکست، سانتر بلند باستونی از راه دور، بارلا را در داخل محوطه جریمه یافت. این هافبک سینه و رگبار خیره کننده ای ایجاد کرد که تور استگن را تکان داد.

اینتر به همین جا بسنده نکرد، زیرا با گل دوم لائوتارو بارسلونا را متحیر کرد. بارلا این بار با یک سانتر زیبا به سمت بازیکن آرژانتینی که توپ را کنترل کرد و قبل از اینکه وارد دروازه شود به هر دو تیرک برخورد کرد.

پایان دیوانه

اگرچه لهستانی افسانه ای برای دومین بازی متوالی مقابل تیم منزوی شده بود نراتزوریاو در دقیقه 80 با گلی حیاتی توانست امیدهای اسپانیایی ها را بازگرداند. بازیکن سابق بایرن مونیخ روی دفع ضعیف استفان دی وریج ضربه زد و ضربه او با انحراف از باستونی به اونانا روی پای اشتباه رفت.

اما چند دقیقه بعد، رابین گوسنز اینتر را بار دیگر با یک پایان بالینی پیش انداخت و باعث جشن وحشیانه مهمانان شد.

با این حال، گل آلمانی قرار نبود برنده باشد، زیرا لواندوفسکی میزبان را با گل تساوی دیگری در زمان مصدومیت به پایان رساند تا نتیجه 3-3 شود.

در حالی که بارسلونا ناامیدانه برای یک برنده تلاش می کرد، کریستیان اصلانی باید در یک ضد حمله مرگبار آن را برای اینتر مهر می کرد، اما او نتوانست ضربه خود را از فاصله نزدیک تر اشتگن را پشت سر بگذارد.

در نهایت ایتالیایی ها همچنان از نتیجه راضی بودند و آنها را در آستانه صعود به مرحله یک هشتم نهایی قرار داد.

چه شبی!

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *