بن گارنر سرمربی سویندون می گوید که بازیکنانش توسط هواداران پورت ویل که پس از شکست تیمش در پلی آف در ویل پارک به زمین هجوم بردند، مورد آزار فیزیکی و کلامی قرار گرفتند.

سویندون بازی رفت را 2-1 در خانه برد اما پنجشنبه شب 1-0 از میزبان خود شکست خورد و در نهایت پورت ویل در ضربات پنالتی با نتیجه 6-5 پیروز شد و به فینال پلی آف لیگ دو صعود کرد.

ضربه نقطه‌ای تعیین‌کننده توسط الیس ایندولو از رابینز از دست رفت، که باعث شد تا هواداران میزبان به زمین حمله کنند، زیرا میهمان سعی در خروج عجولانه داشت.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

بن گارنر سرمربی سویندون پس از دیدن شکست تیمش مقابل پورت ویل در ضربات پنالتی، نظرات خود را بیان می کند

با این حال، به نظر می رسید که برخی از بازیکنان سویندون در رویارویی با هواداران پورت ویل درگیر شده بودند و گارنر از رفتاری که به گفته تیمش با او شد، خشمگین بود.

صحبت کردن با اسکای اسپورتسرمربی سویندون گفت: “بازیکنان مورد آزار جسمی و کلامی قرار گرفته اند. می دانم که آن را در برخی از بازی های پلی آف دیگر دیده ام.

من نمی دانم ما به عنوان یک کشور به کجا می رویم. این کاملاً منزجر کننده است.

ماندلا اگبو، مدافع راست سویندون، هواداران پورت ویل را متهم کرد که در جریان حمله به زمین به او حمله کرده‌اند و بعداً در توییتر خود نوشت: «چطور شما هواداران بدجنس دو شوت آزاد دریافت می‌کنید و فقط یک خراش را مدیریت می‌کنید؟

“و من باید خونسردی خود را حفظ کنم – اگر واکنشی نشان دهم، من آدم بدی هستم؟”

اخبار اسکای اسپورت برای نظر دادن به پورت ویل مراجعه کرده است.

سوء استفاده ادعا شده تنها دو روز پس از آن صورت می گیرد که بیلی شارپ، کاپیتان شفیلد یونایتد، پس از شکست تیمش در پلی آف که باعث تهاجم دیگر به زمین شد، توسط یکی از هواداران ناتینگهام فارست ضربه سر خورد.

روز پنجشنبه، مردی به خاطر این حمله به 24 هفته زندان محکوم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.