رم باید قبل از سوار شدن به آندره آ بلوتی، حملات خود را کاهش دهد و الدور شومورودوف تنها پس از یک فصل حضور در باشگاه، نزدیک‌ترین فرد به ترک است. این مهاجم در حال مذاکرات پیشرفته برای پیوستن به بولونیا است. را فلسینی سه شنبه با عوامل خود ملاقات خواهد کرد.

همانطور که در Il Resto del Carlino، جالوروسی می خواهند از سرمایه گذاری 17.5 میلیون یورویی قبلی خود محافظت کنند. را روسوبلو یک فصل قرضی با گزینه خرید 8 میلیون یورویی ارائه کرده اند. در عوض، طرف مقابل تعهد 10 میلیون یورویی را ترجیح می دهد. تورینو و ولورهمپتون نیز به مهاجم چشم دوخته اند. جانلوکا دی مارتزیو گزارش ها. آنها پیشنهاد کرده اند که انتقال دائمی را به برخی شرایط مرتبط کنند.

رم باید شومرودوف را ترک کند تا جا برای آندره آ بلوتی باز شود. ازبکستانی فصل گذشته در 40 بازی به میدان رفت و 5 گل و 6 پاس گل به ثبت رساند. با این حال، او فقط چند شروع کرد. مطابق با آلفردو پدولاکاپیتان سابق تورینو علیرغم علاقه چندین باشگاه خارجی، در نهایت والنسیا، بازی برای خوزه مورینیو را انتخاب کرده است که نقش بزرگتری به او می داد.

مهاجم مرکزی ایتالیایی آماده پیوستن است و برای سه سال آینده 2.8 میلیون یورو به علاوه افزودنی ها به دست خواهد آورد. ویژه زمانی که در تاتنهام بود او را درخواست کرده بود. را جالوروسی تابستان گذشته تلاش کرد، اما با توجه به شرایط، برچسب قیمت او بسیار گران بود.

برداشت ما از رم مبادله شومورودوف با بلوتی

ازبکستان ثابت‌ترین بازیکن نیست، اما فصل گذشته او فوق‌العاده‌ای بود. او کالاها را دارد، اما احتمالاً در سمت پایتخت کمی از عمق خود خارج شده است. او شرط آسانی برای موفقیت در یک باشگاه کوچکتر است. اگر نیکولو زانیولو می ماند، جالوروسی یک لگ جم جدی در جلو خواهد داشت.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *