پل هکینگ باتم پس از حمله به بیلی شارپ در پی شکست شفیلد یونایتد در نیمه نهایی پلی آف در ناتینگهام فارست، از مقامات خواست سخت ترین مجازات را اعمال کنند.

تیغه ها اختلاف دو گل را لغو کردند تا تساوی در مجموع 3-3 به تساوی برسد و وقت اضافه و ضربات پنالتی در سیتی گراوند انجام شود، اما مبارزه با روحیه آنها در ضربات بازی خاموش شد وقتی دروازه بان بریس سامبا سه ضربه نقطه را مهار کرد و فارست را فرستاد. به ومبلی

شادی جنگل از چشم انداز پایان دادن به غیبت 23 ساله خود در لیگ برتر، مشروط بر اینکه آنها هادرزفیلد را در فینال در 29 مه شکست دهند، از سکوها به یک تهاجم به زمین سرازیر شد که با حمله غیرقانونی به مهاجم بلیدز، شارپ، تحت الشعاع قرار گرفت.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

نکات مهم بازی برگشت مرحله نیمه نهایی چمپیونشیپ بین ناتینگهام فارست و شفیلد یونایتد.

شارپ که مصدوم شد و برای شفیلد یونایتد در بازی برگشت نیمه نهایی پلی آف حضور نداشت، از روی زمین بازی تماشا کرد که طرفداران فارست پیروزی 3-2 خود را در ضربات پنالتی جشن گرفتند و به نظر می رسید که به دلیل جریمه شدن کور شده اند. حمایت کننده.

مدیر Heckingbottom این حمله را محکوم کرد که به نظر می رسد شارپ به بخیه نیاز دارد.

او گفت اسکای اسپورت“من هر دوشنبه شب فوتبال، هر یکشنبه سوپر، زمانی که در اسکاتلند هستم تماشا می کنم، افراد زیادی در مورد دیدن چیزهایی که در زمین پرتاب می شوند، هواداران به زمین حمله می کنند، چیزهایی که سلامت و ایمنی بازیکنان را به خطر می اندازد صحبت می کنند. و هیچ کاری در مورد آن انجام نشده است. کاری در این مورد انجام خواهد شد.

ما آن را دیده‌ایم. می‌دانیم چه اتفاقی افتاده است. بدون شک در آنجا حکم زندان وجود دارد. چگونه می‌توانید به محل کار خود بیایید و به کار خود فکر کنید و به این شکل مورد تعرض قرار بگیرید؟ این کار از کار افتاده است. بارها می شنویم که مردم آن را محکوم می کنند و هیچ کاری در مورد آن انجام نمی شود. ما کسانی هستیم که رنج می بریم. این به دلایل زیادی ناراحت کننده است.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

پل هکینگ باتم حامی را محکوم کرد که به صورت تمام وقت به بیلی شارپ حمله کرد

جنگل از حادثه شارپ وحشت زده شد

ناتینگهام فارست به سرعت حمله به شارپ را که در فصل 2012/13 به صورت قرضی برای این باشگاه بازی می‌کرد، محکوم کرد و عذرخواهی کرد و قول داد که مهاجمش را مادام العمر محروم کند.

در بیانیه ای آمده است: «باشگاه فوتبال ناتینگهام فارست از شنیدن این موضوع که بازیکن سابق ما، بیلی شارپ، پس از بازی امشب در سیتی گراوند مورد حمله قرار گرفت، وحشت زده شد.

“باشگاه با مقامات همکاری خواهد کرد تا افراد را بیابند تا در مورد اقدامات خود، که شامل محرومیت مادام العمر از ناتینگهام فارست می شود، مورد بازخواست قرار گیرند.

باشگاه همچنین مایل است از شخص بیلی و باشگاه فوتبال شفیلد یونایتد عذرخواهی کند.

مایکل داوسون، مدافع سابق ناتینگهام فارست، که کارشناس تیم بود اسکای اسپورت در شهر زمین، ناباوری خود را نسبت به حمله به شارپ ابراز کرد.

او گفت: «این یک ننگ مطلق است. افراد زیادی در زمین می دوند، ما در مورد اینکه فارست یک شب خاص دارد صحبت کرده ایم، اما بیلی شارپ آنجا ایستاده بود و هیچ اشتباهی انجام نمی داد. و یک هوادار احمق می دود و این کار را انجام می دهد و همه چیز را خراب کرده است. امیدوارم شارپ خوب باشد.

هر سال در پایان یک فصل اتفاق می‌افتد که یک تیم ناامید می‌شود و یک تیم شادی می‌کند، وقتی هواداران می‌دوند نگران حریف هستم. فقط یک موقعیت لازم است تا کسی واقعاً صدمه ببیند.»

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

بریس سامبا پنالتی‌بازان شفیلد یونایتد را مجبور کرد تا سه ضربه نقطه‌ای را در پیروزی ناتینگهام فارست که آنها را به فینال پلی آف چمپیونشیپ در ومبلی نجات دهند، نگه دارند.

مایکل براون، هافبک سابق شفیلد یونایتد، احساسات داوسون را تکرار کرد و افزود: «این کاملاً مضحک است.

“وقتی هواداران ادامه می دهند این برای من نگران کننده است. کمی آن را خراب می کند. می دانم که هواداران می خواهند ادامه دهند، اما احمق ها می توانند آن را خراب کنند.

“این باید مجازات شود. این برای هواداران اجباری خواهد شد که علیرغم این موقعیت‌های خاص دویدن نکنند. آن شخص باید مجازات شود.

کی قرار است این کار متوقف شود. چه زمانی مردم در جامعه متوجه می شوند که این قابل قبول نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *