مین جائه کیم، بازیکن تازه وارد ناپولی، نقشی حیاتی در پیروزی 2-1 ناپولی مقابل لاتزیو در ورزشگاه المپیکو ایفا کرد و اولین گل تیمش را قبل از اینکه خویچا کواراتسلیا بهترین بازیکن مسابقه را به ثمر رساند و هر سه امتیاز را به لوچیانو اسپالتی داد، به ثمر رساند.

مدافع کره جنوبی به خوبی وارد فوتبال ایتالیا شده است و تاکنون در پنج بازی دو گل به ثمر رسانده است. همانطور که توسط کلسیومرکاتوکیم زمان بسیار کمی را صرف کرده است تا وارد قلب هواداران ناپولی شود، بر گفرها پیروز شود و کالیدو کولیبالی را به گذشته تبدیل کند.

را پارتنوپی با امضای قرارداد بازیکن سابق فنرباغچه با فعال کردن بند 19.5 میلیون یورویی درج شده در قرارداد ترکیه، طلایی را به دست آورد. با این حال پارتنوپی در اوایل رقابت های نقل و انتقالات توسط دو باشگاه کنار گذاشته شدند، تیم فرانسوی رن عملاً به مدت 5 ساعت با او قرارداد امضا کرد و یوونتوس به شدت به امضای او پیوند خورد و دو سال او را دنبال کرد.

ناپولی به لطف اراده کیم برای امضای قرارداد با آنها پیروز شد، زیرا او از قبل تصمیم خود را برای بازی در رنگ های آبی آسمانی زیر نظر اسپالتی گرفته بود. او با قراردادی سه ساله با بند فسخ 45 میلیون یورو، اما فقط برای تیم های خارجی موافقت کرد که از سال 2024 اجرایی خواهد شد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.