با توجه به اینکه دریس مرتنز در یک برزخ قراردادی در مورد آینده خود قرار دارد، ناپولی توجه خود را به جرارد دلوفئو، ستاره اودینزه معطوف کرده است.

ناپولی یک بار دیگر نتوانست اودینزه را متقاعد کند که جرارد دلوفئو، وینگر ستاره خود را به ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا منتقل کند. پس از دیدن پیشنهاد اولیه خود، یک مزرعه دار می آید پارتنوپی با یک پیشنهاد بازیکن به علاوه نقدی برگشت.

مطابق با کلسیومرکاتوناپولی برای جذب دلوفئو از ورزشگاه داچیا آرنا به آدام اوناس رانده شده خود پیشنهاد داده است اما بی فایده است. آخرین تلاش آنها در گوش اودینزه ناشنوا افتاده است فریولانی هدف آنها حفظ دارایی ارزشمند خود است.

ناپولی در بازار برای تقویت هجومی است. لورنزو اینسینیه قرار است حرکت مورد انتظار خود را در اقیانوس اطلس تکمیل کند و با باشگاه تورنتو قرارداد ببندد. متاسفانه برای پارتنوپیدریس مرتنس، گلزن رکورددار باشگاه نیز پس از ناکامی در تمدید قراردادش در راه است.

لوچیانو اسپالتی با هجوم دو بازیکن قدیمی که از در خروجی عبور می‌کنند، ناامید است تا به گزینه‌های هجومی خود اضافه کند. دلوفئو در فصل گذشته در اودینزه بازی کرد و در 34 بازی سری آ، 13 گل به ثمر رساند و 5 پاس گل داد.

پس از کمک به اودینزه برای کسب مقام دوازدهم، بهترین رتبه مشترک باشگاه در 9 فصل گذشته، دلوفئو آماده به نظر می رسید. با این حال، فریولانی مایلند او را برای یک فصل دیگر در کشتی نگه دارند و برای تحقق آن با چنگ و دندان مبارزه خواهند کرد.

آیا دلوفئو به اندازه کافی برای ناپولی خوب است؟

دلوفئو در انگلیس با اورتون و واتفورد موفقیت‌های گل‌زنی متفاوتی داشت، اما فصل گذشته در سری آ عالی بود. در واقع، این بهترین بازی او مقابل دروازه از زمان بازی برای بارسلونا B بود.

این فقط یک بار نبود. در طول دوره کوتاه خود در میلان در سال 2017، او خود را به عنوان یکی از بهترین وینگرهای لیگ معرفی کرد. بنابراین دلوفئو از بازی در سری آ لذت می برد و می تواند خریدی ایده آل برای ناپولی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *