یوونتوس فیلیپ کوستیچ را به عنوان هدف اصلی خود در جناح چپ معرفی کرده است، اما اینتراخت فرانکفورت در تلاش است تا او را متقاعد کند که بماند. باشگاه آلمانی به ستاره صربستانی پیشنهاد تمدید داد تا مطمئن شود که او را ترک نمی کند یا حداقل اهرم های بیشتری در مذاکرات خواهد داشت. قرارداد فعلی او در سال 2023 به پایان می رسد.

کارگردان مارکوس کروشه گفت اسپورت بیلد.

هفته گذشته با او تلفنی صحبت کردم و با عواملش در تماس هستم. او به زودی تصمیم خواهد گرفت. ما پیشنهاد مهمی دادیم و اکنون به او بستگی دارد.”

بمیر آدلر به گزارش این نشریه، پیشنهاد داد با حقوق احتمالی او در تورین مطابقت داشته باشد و چند سال دیگر به قراردادش اضافه کند. مطابق با آلفردو پدولاکوستیچ دوست دارد به سری آ برود، همانطور که تقریباً در پنجره های قبلی انجام داد و تماس های متعددی با یوونتوس وجود داشته است. از سوی دیگر، بیانکونری در حال حاضر خرید بازیکن آزاد بالقوه آنخل دی ماریا و پل پوگبا را در اولویت قرار داده اند. اگر با اینتراخت تمدید نکند، قیمت این بازیکن 29 ساله 15/20 میلیون یورو خواهد بود.

نگاه ما به یوونتوس در تعقیب کوستیچ

بانوی پیر می‌تواند از یک وینگر چپ خالص استفاده کند، زیرا از زمانی که داگلاس کاستا از صخره سقوط کرده است، این وینگر را نداشته است. کوستیچ یک کالای اثبات شده و یک بازیکن کمکی فوق العاده است و یوونتوس در این زمینه کمبود دارد و ارزیابی او بیش از حد نیست. با این حال، آنها باید قاطعانه تر عمل کنند تا او را به خدمت بگیرند، زیرا تیم بوندسلیگا در موردش قاطی نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *