د. سپتامبر 20th, 2021


USATSI

در حالی که الکساندر زورف و نواک جوکوویچ در فینال یو اوپن روز یکشنبه برای کسب یک مقام قهرمانی می جنگیدند ، آنها در ورزشگاه آرتور آش نمایشی با رکورد 53 رالی نمایش دادند. این طولانی ترین رالی در نیمه نهایی یو اس اوپن مردان است که 51 نفر را از آندره آگاسی و پیت سمپراس در سال 1999 پشت سر گذاشت – طولانی ترین رالی جوکوویچ در سال و طولانی ترین رالی مسابقات.

این تجمع در حالی برگزار شد که زورف 15 تا 15 شکست خورد و آلمانی ها این بازی را از طریق یک برنده داخلی و خارجی به پایان رساندند. جوکوویچ سرانجام این ست را با نتیجه 6 بر 4 برد و یک ست برتری به او داد.

مسابقه روز جمعه بین زورف و جوکوویچ مشخص می کند که در فینال یکشنبه چه کسی با دانیل مندلف بازی می کند. مندلف با پیروزی مقابل فلیکس اوگر-علیاسیمه در همان روز ، بلیط خود را برای فینال اوپن آمریکا کوبید.

زورف در جستجوی اولین قهرمانی خود در گرند اسلم است در حالی که جوکوویچ در جستجوی رکورد بیست و یکم است. پیروزی جوکوویچ در فینال همچنین اولین گرند اسلم سال تقویمی از سال 1969 را به او می دهد.

این دو قبلاً آتش بازی را به دادگاه آورده بودند ، زیرا در نیمه نهایی المپیک 2020 توکیو با یکدیگر مبارزه می کردند. زورف جوکوویچ را در راه طلای المپیک ناراحت کرد.

READ  سوپرلیگ: اینفانتینو از طرف فیفا خواستار "مسئولیت" باشگاه یا "زندگی با عواقب" نیست

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *