مسابقات قهرمانی اویان به صورت زنده در Sky Sports Golf و کانال YouTube Sky Sports Golf پخش می شود. یکی از چهار تورنمنت زنده اصلی زنان این هفته – Senior Open، Cazoo Classic’s DP World Tour و 3M Open تور PGA نیز در دسترس هستند.

آخرین به روز رسانی: 22/07/22 18:31

فصل بزرگ گلف زنان در مسابقات قهرمانی Amundi Evian ادامه دارد و دور سوم و چهارم این آخر هفته از طریق پخش زنده رایگان Sky Sports در YouTube در دسترس است.

این رویداد در فرانسه یک دوره یک ماهه از مسابقات گلف LPGA Tour در اروپا را آغاز می کند، که همه پنج نفر برتر جهان و 14 نفر از 15 برنده تور LPGA در سال 2022 بخشی از یک مجموعه پر ستاره هستند.

بروک هندرسون از کانادا پس از تبدیل شدن به اولین بازیکن LPGA که 64های پشت سر هم در یک مسابقه اصلی را انجام می دهد، در 14 امتیاز در دو راند بعد از سه ضربه برتری دارد.

نلی کوردا در رده دوم با 11 کمتر به آخر هفته می رود، در حالی که کارلوتا سیگاندا، جین یانگ کو، لیدیا کو و چارلی هال همگی در فاصله قابل توجهی قرار دارند.

گلف LPGA Tour Live

23 ژوئیه 2022، 10:30 صبح

زندگی کن

پوشش این آخر هفته از ساعت 10:30 صبح تا پایان بازی آغاز می شود و هر دور به صورت زنده در Sky Sports Golf و – به صورت رایگان – در کانال YouTube Sky Sports Golf پخش می شود.

این بازی اصلی بخشی از گلف زنده چهارگانه در Sky Sports این هفته است، با Cazoo Classic در تور جهانی DP، مسابقات آزاد 3M در تور PGA و اوپن بزرگسالان در گلنیگلز نیز در دسترس هستند.

برای تماشای پخش زنده رایگان از مسابقات قهرمانی Amundi Evian روی ویدیوی بالا کلیک کنید!

بهترین قیمت ها را دریافت کنید و در یکی از 1700 دوره در سراسر بریتانیا و ایرلند یک دوره رزرو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *