روز شنبه، سن سیرو میزبان بزرگترین بازی دور هشتم سری آ بود، زیرا میلان با یوونتوس درگیر شد. تیم میهمان بازی را مثبت شروع کرد، اما پس از 15 دقیقه تمام شد و ابتکار عمل را به شاگردان استفانو پیولی واگذار کردند. فیکایو توموری برای شکستن بن بست درست قبل از نیمه تمام به تکاپو افتاد و براهیم دیاز کار را تثبیت کرد. روسونری پس از استراحت با تلاشی شگفت انگیز رهبری کنید. پس بیایید رتبه بندی بازیکنان را برای رویارویی مهم میلان و یوونتوس که با نتیجه 2-0 به نفع میزبان به پایان رسید را بررسی کنیم.

میلان (4-3-3)

سیپریان تاتاروسانو – 6.5

این بازیکن باتجربه رومانیایی در غیاب میگنان عملکرد خوبی داشت، حتی اگر مهاجمان یوونتوس فقط با چند ضربه معمولی او را آزمایش کردند.

پیر کالولو – 7

نمایش چشمگیر دیگری از جوان فرانسوی که به پست اصلی خود در دفاع راست بازگشت، اما در عین حال دست بزرگی برای مدافعان میانی گذاشت. کین را با یک بلوک حیرت انگیز تکذیب کرد.

ماتئو گابیا – 7

محصول جوانان میلان به ندرت برای تیم پیولی ظاهر می شود، اما او مطمئناً پس از این عملکرد ادعای قوی برای زمان بازی بیشتر داشت. در مقابل سانترهای نیمه جان یووه مانند یک برج در عقب عمل کرد و ترسی نداشت که نه ولاوویچ و نه میلیک را برای هر توپ به چالش بکشد.

فیکایو توموری – 8.5

یک حرکت فوق العاده از ملی پوش انگلیسی که با کاریزما و اعتماد به نفس خط دفاعی را هدایت می کرد و مهاجمان بانوی پیر را در طول بازی دور نگه می داشت. دروازه را با موشکی از فاصله نزدیک باز کرد که هیچ شانسی برای شزنی نداشت.

تئو هرناندز – 7

در بازگشت از مصدومیت، مدافع سابق رئال مادرید نمایشی پرانرژی مانند همیشه به نمایش گذاشت. برنده توپ جنجالی که منجر به گل باز توموری شد. به راحتی با کوادرادو و مک کنی برخورد کرد.

توماسو پوبگا – 6

ملی پوش ایتالیایی شاید ضعیف ترین حلقه میلان در وسط پارک بود، اما همچنان نقش تاکتیکی مهمی را ایفا می کرد و جوراب هایش را بین خطوط بیرون می زد.

اسماعیل بناسر – 7

الجزایری به آرامی اما مطمئناً خود را به یک مرد شگفت انگیز تبدیل می کند ثبت نام کنید. او خط عقب را محافظت می کرد، سرعت را کنترل می کرد و در عین سادگی، هم تیمی هایش را جمع می کرد.

ساندرو تونالی – 6.5

جوان سابق برشا دوئل سختی مقابل هموطنش لوکاتلی داشت. در حالی که دومی اوایل دست بالا را داشت، مرد میلان در پایان به عنوان پیروز بلامنازع ظاهر شد.

براهیم دیاز – 8

این بازیکن اسپانیایی در ابتدا با مشکلاتی روبرو شد، اما بار دیگر با گلی خیره کننده مقابل یوونتوس، بازی خود را مشخص کرد. به یک توپ شل کوبید و به سمت چپ و مخالفت در پی او.

اولیویه ژیرو – 6

قهرمان جام جهانی در برابر برمر موفقیت چندانی پیدا نکرد، اما خوشحال بود که با اطرافیانش فضاسازی می کرد.

رافائل لئو – 7

اگرچه او مستقیماً در گلزنی نقشی نداشت، اما می توان گفت که پرتغالی ترسناک ترین بازیکنی است که برای مدافعان سری آ ثبت شده است. در نیمه اول دو بار به تیرک دروازه برخورد کرد و چندین بار برای او ترسید بیانکونری.

تعویض های میلان

راده کرونیچ – 6

این بازیکن بوسنیایی به خوبی با هم تیمی های خود ارتباط برقرار کرد و به مهاجمان کمک کرد تا فشار مدافعان یوونتوس را افزایش دهند.

آنته ربیک – 6

یک بازی خوب از کروات همه کاره که مدافعان حریف را در نوبت نگه داشت.

چارلز دی کتلر – 5.5

جوان بلژیکی همچنان در تلاش است تا پای خود را در میلان بیابد، اما مطمئناً استعداد وجود دارد.

Aster Vranckx – N/A

دیووک اوریگی – N/A

یوونتوس (4-4-2)

وویچ شزنی – 6

دروازه بان لهستانی دیرهنگام روی کالولو سیو کرد تا تیمش نتیجه شرم آور نگیرد. روی بازکننده توموری نتوانست کاری انجام دهد، و در حالی که او دستش را روی ضربه دیاز گذاشت، قدرت پشت آن خیلی زیاد بود.

دانیلو – 6

اگرچه لئو همچنان می توانست از فوتبال خود لذت ببرد، اما بازیکن برزیلی همچنان توانست خطر پرتغالی را محدود کند. بارها و بارها به جلو رفت، اما تحویل او فاقد لمس فنی بود.

گلیسون برمر – 6

نمایشی شایسته از بازیکن سابق تورینو که برتری ژیرو را داشت. سعی کرد روز قبل از گل براهیم را حفظ کند، اما نتوانست به موقع برسد.

لئوناردو بونوچی – 5

نمایش ضعیف کاپیتان که تصمیم گرفت در موضع خود بایستد و به دیاز اجازه دهد تا قبل از دوبرابر کردن به راحتی به او تجاوز کند. دیاولو رهبری. تماس گیج کننده مدافع باتجربه.

الکس ساندرو – 5.5

مرد سابق پورتو خود را رسوا نکرد، اما در زمان بازی به یوونتوس پیشنهاد کمی به هیچ کس نداد.

خوان کوادرادو – 5

کلمبیایی هدر داد بیانکونری اولین فرصت بزرگ مسابقه با یک شوت از راه دور، و در نبرد خود در برابر تئو هرناندز تلاش کرد که دومی او را جلوتر از دروازه‌باز خلع کرد – البته این یک خطا بود.

مانوئل لوکاتلی – 5.5

بازیکن سابق میلان به خوبی توانست در اوایل خط دفاعی را کنار بگذارد. زمانی که به داخل جعبه حمله کرد، بی تصمیم به نظر می رسید و تکل به موقع تئو او را رد کرد. با پیشرفت مسابقه محو شد

آدرین رابیوت – 5.5

مانند لوکاتلی، مرد فرانسوی خوب شروع کرد و با یک توپ زیبا، میلیک را بلند کرد، اما سپس وسط پارک را به نفع تیمش تسلیم کرد. روسونری.

فیلیپ کوستیچ – 5

بازیکن سابق آینتراخت فرانکفورت با توپ بیهوده بود و برای عبور از توموری تلاش کرد.

دوسان ولاوویچ – 4.5

بمب افکن صربستانی تحت فشار گابیا و توموری قرار گرفت که او را از جعبه دور کردند. بنابراین، او سعی کرد در جمع آوری کمک کند، اما در عوض توپ را با قیمتی ارزان از دست داد و در دومین شب میلان به اوج خود رسید.

آرکادیوش میلیک – 5.5

قطبی با دو شوت به سمت دروازه تاتاروسانو را آزمایش کرد، اما هیچ کدام خطرناک نبود. هنوز هم تیزتر از شریک مهاجم یوونتوس به نظر می رسید.

تعویضی های یوونتوس

وستون مک کنی – 5

معرفی بازیکن آمریکایی در نیمه اول تصمیم گیج کننده ای از سوی مکس الگری بود که ظاهراً به دنبال گل تساوی بود. نتوانست راهی برای عبور از تئو پیدا کند و نتوانست جلوی دویدن لئو را بگیرد.

لئاندرو پاردس – 6

عملکرد آرژانتینی به هیچ وجه عالی نبود، اما مسلماً بهترین عملکرد تیم ناامید کننده هافبک یوونتوس بود.

فابیو میرتی – 5.5

این نوجوان در مالکیت توپ اسراف می کرد اما هم تیمی هایش به ندرت خود را در اختیار او قرار می دادند.

مویز کین – 5.5

جوان ایتالیایی ثابت کرد که یک ارتقاء در ولاوویچ است. حداقل او موفق شد تاراروسانو را با یک ضربه در حالی که در یک موقعیت با میلیک ارتباط برقرار کرد، آزمایش کند.

Matias Soulè – N/A

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *