مربی دو و میدانی تونی مینیچیلو مشخص شد که با ورزشکاران “رفتار جسمانی جنسی” داشته است. همچنین به نظر می رسد که ارجاعات و ژست های جنسی نامناسبی به ورزشکاران انجام داده و درگیر «رفتار نامناسب و گاهی پرخاشگرانه، قلدری و آزار عاطفی» شده است.

آخرین به روز رسانی: 09/08/22 11:53 صبح

تونی مینیچیلو مادام العمر از دو و میدانی محروم شد

تونی مینیچیلو مادام العمر از دو و میدانی محروم شد

تونی مینی چیلو پس از تحقیقاتی که نشان داد او با ورزشکاران “رفتار فیزیکی جنسی” داشته است، برای مادام العمر از دو و میدانی محروم شد.

مینیچیلو، که در سال 2012 جسیکا انیس هیل را برای کسب افتخارات هفتگانه المپیک هدایت کرد، همچنین به نظر می رسد که ارجاعات و ژست های جنسی نامناسبی به ورزشکاران داشته و «رفتار نامناسب و گاهی پرخاشگرانه، قلدری و آزار عاطفی» داشته است.

هیئت حاکمه دو و میدانی انگلستان گفت این یافته‌ها، که تعداد زیادی نقض شرایط مجوز مربیگری آن در یک دوره 15 ساله است، “نقض فاحش اعتماد” است.

از آنجایی که پروانه مربیگری مینیچیلو در طی مراحل انضباطی به پایان رسیده است، او نمی تواند تعلیق یا مشمول مجازات شود.

با این حال، هیئت حاکمه تصمیم گرفته است که هیچ درخواستی را که در آینده توسط Minichiello برای مجوز مربی ارائه شود، بررسی نخواهد کرد.

در بیانیه دو و میدانی بریتانیا آمده است: «UKA این موضوع را بررسی کرده و تصمیم گرفته است که این یافته‌ها بسیار جدی هستند.

“آنها نقض فاحش اعتماد توسط آقای مینیچیلو هستند که عواقب شدیدی بر سلامت روان و سلامت روان ورزشکاران تحت مسئولیت وی داشته است.

«صدور مجوز UKA برای یک مربی اساساً نمایندگی از طرف UKA است که مربی مورد نظر می تواند با ورزشکاران تحت سرپرستی خود اعتماد کند.

“UKA قاطعانه بر این عقیده است که هرگز زمانی در آینده نخواهد بود که در آن اعطای آن تضمین و صدور چنین مجوزی مناسب باشد.

“UKA تصمیم گرفته است که هیچ درخواستی را که در آینده توسط آقای Minichiello برای مجوز مربی UKA ارائه شده است را به طور ابدی قبول نخواهد کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.